Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
WC
Płyny do WC
Do usuwania kamienia

Do usuwania kamienia

Wróć do Płyny do WC




4.9
z 71 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Zielony 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Zielony 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 58 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero Kamienia Niebieski 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero Kamienia Niebieski 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.9
z 32 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Różowy 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Różowy 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 35 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 56 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 750g

750 g
10,07 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 7 opinii
ACE Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 700ml 700 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 700ml

700 ml
20,50 zł/l
Cena14,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028

4.8
z 20 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC Citrus Anty Kamień 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC Citrus Anty Kamień 700ml

700 ml
18,07 zł/l
Cena12,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store