Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

CILLIT BANG

CILLIT BANG

Cillit Bang to producent chemii gospodarczej, a mianowicie produktów do czyszczenia kuchni oraz łazienek. Innowacyjne formuły oraz zaawansowana technologia produkcji sprawiają, że to marka znana praktycznie na całym świecie. Szeroki asortyment ułatwia dobór produktu idealnie do swoich potrzeb oraz oczekiwań konsumenckich.

ProduktyCILLIT BANGwe Frisco.pl


4.9
z 35 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 35 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 34 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027

5.0
z 56 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 28 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Kwasek Cytrynowy 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Kwasek Cytrynowy 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028

4.9
z 16 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu z Soda Oczyszconą 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu z Soda Oczyszconą 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028

4.9
z 21 opinii
CILLIT BANG Żel do Udrażniania Rur 1000ml 1 l

CILLIT BANG

Żel do Udrażniania Rur 1000ml

1 l
21,59 zł/l
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031
Cillit Bang stara się stale poszerzać swoją ofertę i stale wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów.
Cillit Bang w swojej ofercie posiada:
  • spraye (do usuwania pleśni, brudu, kamienia, itp.)

  • żel do WC

  • płyny do czyszczenia toalet

  • aktywna piana do czyszczenia osadu z mydła

  • płyn do kamienia i rdzy

  • żel do kamienia i rdzy

  • i wiele innych.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store