Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy rybne
Sardynki
PLAZA DEL SOL Sardynki z cytryną
Sardynki z cytryną PLAZA DEL SOL 88g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 9 opinii

PLAZA DEL SOL Sardynki z cytryną

88 g
PLAZA DEL SOL
Hiszpania

Cena9,99 zł
113,52 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2031

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mira
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.07.2025
0
0
Michael
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
113,52 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
88 g
Dostawca:
RICO
Marka:
PLAZA DEL SOL
EAN:
8429874250175
Cena za kg:
113,52 zł/kg
Waga:
88 g
Marka:
PLAZA DEL SOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RICO
EAN:
8429874250175

Produkty z kategorii Sardynki

4.9
z 47 opinii
PAN DO MAR Sardynki w ekologicznej oliwie z oliwek EV 120 g

PAN DO MAR

Sardynki w ekologicznej oliwie z oliwek EV

120 g
128,75 zł/kg
Cena15,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2030
5.0
z 23 opinii
DELICIUS Filety z sardynek w oliwie z oliwek 120 g

DELICIUS

Filety z sardynek w oliwie z oliwek

120 g
124,92 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2030
4.9
z 64 opinii
GRAAL Sardynki w sosie pomidorowym 110 g

GRAAL

Sardynki w sosie pomidorowym

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 57 opinii
GRAAL Sardynki w oleju roślinnym 110 g

GRAAL

Sardynki w oleju roślinnym

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 31 opinii
CALVO Sardynki w oleju słonecznikowym 115 g

CALVO

Sardynki w oleju słonecznikowym

115 g
65,13 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2029
4.8
z 40 opinii
DUNIAFOOD Sardynki w oleju słonecznikowym 125 g

DUNIAFOOD

Sardynki w oleju słonecznikowym

125 g
51,12 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2029
4.9
z 125 opinii
MK Sardynki w oleju roślinnym 125 g

MK

Sardynki w oleju roślinnym

125 g
35,92 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2029
4.7
z 9 opinii
PLAZA DEL SOL Sardynki z cytryną 88 g

PLAZA DEL SOL

Sardynki z cytryną

88 g
113,52 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2031
5.0
z 37 opinii
PETROPAT Sardynki w sosie własnym z dodatkiem oleju roślinnego 280 g

PETROPAT

Sardynki w sosie własnym z dodatkiem oleju roślinnego

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029

Produkty marki PLAZA DEL SOL

4.9
z 56 opinii
Nowość
PLAZA DEL SOL Ciecierzyca 540 g

PLAZA DEL SOL

Ciecierzyca

540 g
18,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030
4.9
z 83 opinii
PLAZA DEL SOL Fasola gigant gotowana 540� g

PLAZA DEL SOL

Fasola gigant gotowana

540 g
17,57 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2030
5.0
z 38 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki pomidorowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki pomidorowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 40 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki czosnkowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki czosnkowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 16 opinii
PLAZA DEL SOL Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów 290 g

PLAZA DEL SOL

Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów

290 g
47,55 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029
4.9
z 18 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 6 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 7 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku miodu i musztardy (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku miodu i musztardy (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.7
z 13 opinii
PLAZA DEL SOL Kukurydza smażona solona 175 g

PLAZA DEL SOL

Kukurydza smażona solona

175 g
44,51 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
81,36 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.8
z 12 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe) 40 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)

40 g
122,25 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.8
z 25 opinii
PLAZA DEL SOL Sok z cytryn z Murcji 280 ml

PLAZA DEL SOL

Sok z cytryn z Murcji

280 ml
35,68 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 11 opinii
PLAZA DEL SOL Słonecznik solony gigant 250 g

PLAZA DEL SOL

Słonecznik solony gigant

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
5.0
z 20 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane anchois 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane anchois

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
5.0
z 19 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane szynką serrano 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane szynką serrano

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store