Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy paprykowe
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki
Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki MAX LAY'S 120g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 51 opinii

LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki

120 g
LAY'S
Polska

Cena8,69 zł
72,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Twoje ulubione Lay's teraz w nowej odsłonie jako Lay's Max.


LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku zielonej cebulki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2157.00 kJ
25.7%
Wartość energetyczna (kcal)
517.00 kcal
25.9%
Tłuszcz (g)
30.00 g
42.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.00 g
15.0%
Węglowodany (g)
52.00 g
20.0%
w tym cukry (g)
2.20 g
2.4%
Błonnik (g)
4.60 g
Białko (g)
6.60 g
13.2%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
51 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
6%
3
0%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Rozumiem, że transport wymaga poświęceń i zrozumienia obu stron, jednak wszelkie produkty pakowane z powietrzem w opakowaniu, dojechały bez zabezpieczenia przez powietrze w opakowaniu, które chroni przed między innymi połamaniem produktu w opakowaniu ;)
22.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
72,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
LAY'S
EAN:
5900259133281
Cena za kg:
72,42 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
LAY'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900259133281

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Osadzanie się oleju wewnątrz opakowania jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu. Najlepiej spożyć przed: patrz z przodu opakowania. Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

LAY'S


Marka standaryzowana

MarkaLay's

Podmarka

Podmarka Max


Opis produktu

Twoje ulubione Lay's teraz w nowej odsłonie jako Lay's Max.


O marce

spróbuj innych Lay's Max Lay's Max Karbowane Lay's Max Deep-Cut Lay's Max Strong


Podzielony opis produktu

Functional Name Chipsy ziemniaczane karbowane

Variant o smaku papryki

Produkty z kategorii Chipsy paprykowe

4.9
z 71 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 29 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone papryka czerwona 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone papryka czerwona

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 47 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy paprykowe 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku papryki 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 6 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 7 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiej papryki chilli 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiej papryki chilli

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
5.0
z 9 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 5 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
Nowość
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 200 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

200 g
50,75 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
SCHAR Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym (bezglutenowe) 170 g

SCHAR

Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym (bezglutenowe)

170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym 70 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LAY'S

4.9
z 71 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 106 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 55 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiego tajskiego sosu chili 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiego tajskiego sosu chili

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
Nowość
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 123 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki. 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki.

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store