Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Bez laktozy
ŁACIATY Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy
Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy ŁACIATY 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
5.0
z 104 opinii

ŁACIATY Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy

250 ml
ŁACIATY
Polska

Cena2,89 zł
11,56 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 24 dni
Dostępne warianty
ŁACIATY Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości
wegetariański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
279.00 kJ
3.3%
Wartość energetyczna (kcal)
66.00 kcal
3.3%
Tłuszcz (g)
1.80 g
2.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
9.50 g
3.7%
w tym cukry (g)
9.50 g
10.6%
Białko (g)
3.00 g
6.0%
Sól (g)
0.15 g
2.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
104 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały
02.06.2025
0
0
alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Mąż uwielbia
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,56 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
ŁACIATY
EAN:
5900820006945
Cena za kg:
11,56 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
ŁACIATY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820006945

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24h w warunkach chłodniczych.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Łaciaty


Marka standaryzowana

MarkaŁaciaty

Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt pitny

Wariant jeżyna malina bez laktozy

Produkty z kategorii Bez laktozy

5.0
z 104 opinii
Nowość
ŁACIATY Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 63 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 83 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny ananas kokos bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny ananas kokos bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 28 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny HARMONIA figa z nutą białej herbaty i kwiatu wiśni z magnezem i biotyną 250 g

ŁACIATY

Jogurt pitny HARMONIA figa z nutą białej herbaty i kwiatu wiśni z magnezem i biotyną

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny RÓWNOWAGA brzoskwinia z nutą białej herbaty i melisy z magnezem i biotyną 250 g

ŁACIATY

Jogurt pitny RÓWNOWAGA brzoskwinia z nutą białej herbaty i melisy z magnezem i biotyną

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁACIATY

4.9
z 289 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 121 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 166 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 146 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 204 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 102 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 126 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 103 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 214 opinii
ŁACIATY Serek puszysty naturalny 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty naturalny

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
ŁACIATY Serek puszysty z cebulką i szczypiorkiem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty z cebulką i szczypiorkiem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 113 opinii
ŁACIATY Serek puszysty z łososiem i koperkiem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty z łososiem i koperkiem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
ŁACIATY Serek puszysty burak z chrzanem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty burak z chrzanem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 83 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny ananas kokos bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny ananas kokos bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store