Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Bez laktozy

Bez laktozy

Wróć do Jogurt pitny




5.0
z 104 opinii
Nowość
ŁACIATY Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 63 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

5.0
z 83 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny ananas kokos bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny ananas kokos bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 28 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny HARMONIA figa z nutą białej herbaty i kwiatu wiśni z magnezem i biotyną 250 g

ŁACIATY

Jogurt pitny HARMONIA figa z nutą białej herbaty i kwiatu wiśni z magnezem i biotyną

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 26 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny RÓWNOWAGA brzoskwinia z nutą białej herbaty i melisy z magnezem i biotyną 250 g

ŁACIATY

Jogurt pitny RÓWNOWAGA brzoskwinia z nutą białej herbaty i melisy z magnezem i biotyną

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store