Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Antyperspiranty i dezodoranty
Damskie w aerozolu
NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w sprayu
Antyperspirant w sprayu Pearl&Beauty NIVEA 150ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 11 opinii

NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w sprayu

150 ml
NIVEA
UE

Cena17,49 zł
116,60 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

NIVEA Antyperspirant Pearl & Beauty w sprayu z ekstraktem z pereł i olejkiem z awokado zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem oraz wyrównuje koloryt skóry pod pachami sprawiając, że wyglądają one równie atrakcyjnie, jak reszta ciała. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA. Dzięki swojej delikatnej formule, można go stosować po goleniu i depilacji - nie podrażnia skóry, a dba o nią i sprawia, że pod pachami czujesz zawsze gładką suchość. Antyperspirant zapewnia Ci aksamitną gładkość pod pachami i jednocześnie pozostawia przyjemny zapach, który towarzyszyć Ci będzie przez wiele godzin po aplikacji. Niezawodna formuła Derma Active Protection, która chroni do 72 godzin przed poceniem. Nie zawiera alkoholu etylowego. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Formuła została opracowana z myślą o codziennym komforcie stosowania. Produkt dobrze wpisuje się w codzienną rutynę pielęgnacyjną i stanowi praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę oraz sprawdzone kosmetyki NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA.


Cechy

Skuteczna ochrona i piękne, miękkie pachy przez cały dzień Idealny po goleniu i depilacji Nie zawiera alkoholu etylowego Przebadany dermatologicznie Ochrona 72 h przed potem Formuła zawiera ekstrakt z pereł i olejek z awokado Derma 72H Active Protection


NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w sprayu


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.07.2028
Dostępne warianty
NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w sprayu Black Pearl
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
116,60 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
150 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
4005808734467
Cena za kg:
116,60 zł/l
Pojemność:
150 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
4005808734467

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Rozpyl z odległości 15 cm wyłącznie na skórę pod pachami. Pozostaw do wyschnięcia. Nie nanoś na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 83731


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. Unikać długotrwałego rozpylania i bezpośredniego wdychania.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

NIVEA Antyperspirant Pearl & Beauty w sprayu z ekstraktem z pereł i olejkiem z awokado zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem oraz wyrównuje koloryt skóry pod pachami sprawiając, że wyglądają one równie atrakcyjnie, jak reszta ciała. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA. Dzięki swojej delikatnej formule, można go stosować po goleniu i depilacji - nie podrażnia skóry, a dba o nią i sprawia, że pod pachami czujesz zawsze gładką suchość. Antyperspirant zapewnia Ci aksamitną gładkość pod pachami i jednocześnie pozostawia przyjemny zapach, który towarzyszyć Ci będzie przez wiele godzin po aplikacji. Niezawodna formuła Derma Active Protection, która chroni do 72 godzin przed poceniem. Nie zawiera alkoholu etylowego. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Formuła została opracowana z myślą o codziennym komforcie stosowania. Produkt dobrze wpisuje się w codzienną rutynę pielęgnacyjną i stanowi praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę oraz sprawdzone kosmetyki NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pearl & Beauty Antyperspirant w spray'u

Wariant Pearl & Beauty Antyperspirant w spray'u 150.00 ml

Produkty z kategorii Damskie w aerozolu

4.9
z 15 opinii
REXONA Women Antyperspirant w aerozolu Pink Blush 150 ml

REXONA Women

Antyperspirant w aerozolu Pink Blush

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 6 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu 200 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu

200 ml
87,45 zł/l
Frisco poleca
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.9
z 19 opinii
REXONA Women Antyperspirant w aerozolu Invisible Black+White 150 ml

REXONA Women

Antyperspirant w aerozolu Invisible Black+White

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
5.0
z 25 opinii
REXONA Women Antyperspirant w aerozolu Active Protection+ Fresh 150 ml

REXONA Women

Antyperspirant w aerozolu Active Protection+ Fresh

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 9 opinii
REXONA Women Antyperspirant w aerozolu dla kobiet Invisible Pure 150 ml

REXONA Women

Antyperspirant w aerozolu dla kobiet Invisible Pure

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
4.9
z 24 opinii
FA Fresh&Dry Green Tea 48h antyperspirant w sprayu o zapachu zielonej herbaty 150 ml

FA Fresh&Dry

Green Tea 48h antyperspirant w sprayu o zapachu zielonej herbaty

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 7 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Pomegranate & Lemon Verbena Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Pomegranate & Lemon Verbena Scent

150 ml
131,93 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 4 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Coconut & Jasmine Flower Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Coconut & Jasmine Flower Scent

150 ml
133,27 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028
5.0
z 27 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Original 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Original

150 ml
131,93 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
4.6
z 5 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu White Freesia & Violet Flower Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu White Freesia & Violet Flower Scent

150 ml
133,27 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.5
z 11 opinii
NIVEA Protect&Care Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA Protect&Care

Antyperspirant w sprayu

150 ml
116,60 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
5.0
z 10 opinii
ADIDAS Invisible Control antyperspirant w sprayu dla kobiet 150 ml

ADIDAS

Invisible Control antyperspirant w sprayu dla kobiet

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 3 opinii
NIVEA DRY FRESH Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA DRY FRESH

Antyperspirant w sprayu

150 ml
116,60 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
FA Dezodorant w sprayu Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui 150 ml

FA

Dezodorant w sprayu Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
4.8
z 12 opinii
NIVEA Antyperspirant Rose Touch Spray 150 ml

NIVEA

Antyperspirant Rose Touch Spray

150 ml
116,60 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.9
z 15 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w sprayu dla kobiet 150 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w sprayu dla kobiet

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 11 opinii
NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA Pearl&Beauty

Antyperspirant w sprayu

150 ml
116,60 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
5.0
z 13 opinii
NIVEA Pearl&Beauty Antyperspirant w sprayu Black Pearl 150 ml

NIVEA Pearl&Beauty

Antyperspirant w sprayu Black Pearl

150 ml
105,93 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
NIVEA Derma Control Natural Tone Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA

Derma Control Natural Tone Antyperspirant w sprayu

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 1 opinii
NIVEA Derma Control Restore Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA

Derma Control Restore Antyperspirant w sprayu

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
NIVEA Derma Control Restore Antyperspirant Spray 150 ml

NIVEA

Derma Control Restore Antyperspirant Spray

150 ml
166,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant Spray 150 ml

NIVEA

Derma Control Defend Antyperspirant Spray

150 ml
166,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
Nowość
NIVEA Antyperspirant w spray'u Orchard Breeze 150 ml

NIVEA

Antyperspirant w spray'u Orchard Breeze

150 ml
113,27 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 4 opinii
NIVEA Antyperspirant w sprayu Tropical Sunrise 150 ml

NIVEA

Antyperspirant w sprayu Tropical Sunrise

150 ml
113,27 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick 50 ml

NIVEA MEN

Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store