Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - wołowina
Puszka >401g
MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie
Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie MR DOG 1.25kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie

1.25 kg
MR DOG
Polska

Cena9,99 zł
7,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.02.2028
Dostępne warianty
MR DOG Karma dla psów z kurczakiem i warzywami
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.01.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.25 kg
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MR DOG
EAN:
5909000775176
Cena za kg:
7,99 zł/kg
Waga:
1.25 kg
Marka:
MR DOG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5909000775176

Produkty z kategorii Puszka >401g

5.0
z 9 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
5.0
z 8 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów z wołowiną i flakami puszka 800 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wołowiną i flakami puszka

800 g
12,49 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2028
4.9
z 7 opinii
MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie 1.25 kg

MR DOG

Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie

1.25 kg
7,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.7
z 6 opinii
RAFI Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce 800 g

RAFI

Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce

800 g
12,49 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028

Produkty marki MR DOG

4.9
z 8 opinii
MR DOG Sucha karma dla psów z wołowiną i warzywami (mała i średnia rasa) 500 g

MR DOG

Sucha karma dla psów z wołowiną i warzywami (mała i średnia rasa)

500 g
11,18 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027
5.0
z 3 opinii
MR DOG Karma dla psów z kurczakiem i warzywami 415 g

MR DOG

Karma dla psów z kurczakiem i warzywami

415 g
12,02 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 9 opinii
MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami 415 g

MR DOG

Karma dla psów z wołowiną i warzywami

415 g
12,02 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.0
z 2 opinii
MR DOG Karma dla psów z kurczakiem i warzywami 1.25 kg

MR DOG

Karma dla psów z kurczakiem i warzywami

1.25 kg
7,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
4.9
z 13 opinii
MR DOG Baton mięsny z wołowiną 900 g

MR DOG

Baton mięsny z wołowiną

900 g
7,21 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store