Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - wołowina
Puszka >401g
RAFI Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce
Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce RAFI 800g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 6 opinii

RAFI Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce

800 g
RAFI
Polska

Cena9,99 zł
12,49 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.09.2028
Dostępne warianty
RAFI Mokra karma dla psów z dziczyzną w puszce
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,49 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
800 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
RAFI
EAN:
5902921304999
Cena za kg:
12,49 zł/kg
Waga:
800 g
Marka:
RAFI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5902921304999

Produkty z kategorii Puszka >401g

5.0
z 9 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
5.0
z 8 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów z wołowiną i flakami puszka 800 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wołowiną i flakami puszka

800 g
12,49 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2028
4.9
z 7 opinii
MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie 1.25 kg

MR DOG

Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie

1.25 kg
7,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.7
z 6 opinii
RAFI Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce 800 g

RAFI

Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce

800 g
12,49 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028

Produkty marki RAFI

5.0
z 10 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z jagnięciną w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z jagnięciną w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2028
5.0
z 5 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z wołowiną w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z wołowiną w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2028
4.9
z 8 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z królikiem w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z królikiem w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028
4.9
z 7 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 24 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - indyk 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - indyk

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.5
z 2 opinii
RAFI Pokarm dla kotów sterylizowanych w saszetce - tuńczyk 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów sterylizowanych w saszetce - tuńczyk

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
5.0
z 1 opinii
RAFI Cat Mokra karma dla kota z rybą 415 g

RAFI Cat

Mokra karma dla kota z rybą

415 g
8,41 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2027
5.0
z 14 opinii
RAFI Pokarm suchy dla kota z kurczakiem 1.5 kg

RAFI

Pokarm suchy dla kota z kurczakiem

1.5 kg
14,66 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 8 opinii
RAFI Pokarm suchy dla kotów z wołowiną 1.5 kg

RAFI

Pokarm suchy dla kotów z wołowiną

1.5 kg
14,66 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
4.5
z 4 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2028
4.8
z 5 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2028
4.7
z 3 opinii
RAFI Mini Mokra karma dla psa z jagnięciną 185 g

RAFI Mini

Mokra karma dla psa z jagnięciną

185 g
19,41 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 2 opinii
RAFI Mokry pokarm dla psa z kaczką 185 g

RAFI

Mokry pokarm dla psa z kaczką

185 g
19,41 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028
5.0
z 5 opinii
RAFI Mokra karma dla psów z dziczyzną w puszce 800 g

RAFI

Mokra karma dla psów z dziczyzną w puszce

800 g
12,49 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store