Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - wołowina
Puszka <=400g
MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami
Karma dla psów z wołowiną i warzywami MR DOG 415g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami

415 g
MR DOG
Polska

Cena4,99 zł
12,02 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.01.2028
Dostępne warianty
MR DOG Karma dla psów z kurczakiem i warzywami
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubieniec rodziny porwał puszkę i nie chce oddać
30.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,02 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
415 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MR DOG
EAN:
5909000775145
Cena za kg:
12,02 zł/kg
Waga:
415 g
Marka:
MR DOG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5909000775145

Produkty z kategorii Puszka <=400g

4.9
z 29 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
4.8
z 13 opinii
Nowość
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów z wołowiną i flakami puszka 400 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów z wołowiną i flakami puszka

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
5.0
z 9 opinii
MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami 415 g

MR DOG

Karma dla psów z wołowiną i warzywami

415 g
12,02 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
BUTCHER'S Original Karma dla dorosłych psów ze żwaczem wołowym - pasztet 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla dorosłych psów ze żwaczem wołowym - pasztet

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 2 opinii
BUTCHER'S Original Karma dla psa kawałki z wołowiną w sosie 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa kawałki z wołowiną w sosie

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 1 opinii
YARRAH Karma dla psów z wołowiną pokrzywą i pomidorem BIO 405 g

YARRAH

Karma dla psów z wołowiną pokrzywą i pomidorem BIO

405 g
34,54 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Produkty marki MR DOG

4.9
z 8 opinii
MR DOG Sucha karma dla psów z wołowiną i warzywami (mała i średnia rasa) 500 g

MR DOG

Sucha karma dla psów z wołowiną i warzywami (mała i średnia rasa)

500 g
11,18 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027
4.9
z 7 opinii
MR DOG Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie 1.25 kg

MR DOG

Karma dla psów z wołowiną i warzywami w galarecie

1.25 kg
7,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.0
z 2 opinii
MR DOG Karma dla psów z kurczakiem i warzywami 1.25 kg

MR DOG

Karma dla psów z kurczakiem i warzywami

1.25 kg
7,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
4.9
z 13 opinii
MR DOG Baton mięsny z wołowiną 900 g

MR DOG

Baton mięsny z wołowiną

900 g
7,21 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 3 opinii
MR DOG Karma dla psów z kurczakiem i warzywami 415 g

MR DOG

Karma dla psów z kurczakiem i warzywami

415 g
12,02 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store