Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Odplamiacze i wybielacze
Odplamiacze
W proszku
DR.BECKMANN Sól do odplamiania uniwersalna 80g
Intensywna sól do odplamiania DR.BECKMANN 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 7 opinii

DR.BECKMANN Sól do odplamiania uniwersalna 80g

80 g
DR.BECKMANN
Niemcy

Cena7,99 zł
99,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jak to działa... - Usuwa uporczywe i zaschnięte plamy po kawie, herbacie, czerwonym winie, owocach i wielu innych Wkład w ochronę środowiska... - Wykazuje skuteczność w energooszczędnej temperaturze od 20°C


Cechy

zwalcza 100+ plam

usuwa nieprzyjemne zapachy

skuteczna od 20℃


DR.BECKMANN Sól do odplamiania uniwersalna 80g


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
JK
zweryfikowano
Zgłaszam
Stare zaschnięte plamy z krwi prawie zeszły - trzeba się wysilić żeby je zobaczyć, więc całkiem nieźle. Liczę że przy kolejnym praniu, dzięki temu preparatowi zupełnie znikną - producent zaleca powtórzyć cykl przy bardzo uporczywych. Polecam
27.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455566917
Cena za kg:
99,88 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455566917

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać... 1. Włożyć pranie do bębna pralki. Dodać detergent jak zwykle. 2. Na jedno pranie wsypać połowę saszetki do przegrody na detergent piorący, uruchomić żądany program prania (nie używać krótkiego cyklu prania). Należy zawsze przestrzegać instrukcji pielęgnacji tkanin. Przed użyciem, przetestować trwałość i odporność koloru w niewidocznym miejscu na tkaninie. W przypadku uporczywych plam użyć całego opakowania (80 g). Ważne informacje - Nadaje się do wszystkich tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. - Po użyciu zamknąć opakowanie. - Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. - Środek nie nadaje się do usuwania plam po kremach przeciwsłonecznych, balsamach do opalania lub samoopalaczach oraz produktach zawierających filtry UV.


Przechowywanie

Termin przydatności: 3 lata od daty produkcji. Patrz nadruk na produkcie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

DR. BECKMANN SÓL DO ODPLAMIANIA UWAGA! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.


Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa... - Usuwa uporczywe i zaschnięte plamy po kawie, herbacie, czerwonym winie, owocach i wielu innych Wkład w ochronę środowiska... - Wykazuje skuteczność w energooszczędnej temperaturze od 20°C


O marce

Firma rodzinna prowadzona od czterech pokoleń Nils Beckmann


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sól do odplamiania

Produkty z kategorii Odplamiacze

3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 24 opinii
VANISH Odplamiacz w proszku uniwersalny 470g 470 g

VANISH

Odplamiacz w proszku uniwersalny 470g

470 g
42,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 6 opinii
SANYTOL Odplamiacz w proszku uniwersalny 450g 450 g

SANYTOL

Odplamiacz w proszku uniwersalny 450g

450 g
51,09 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.7
z 7 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania uniwersalna 80g 80 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania uniwersalna 80g

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
ARIEL Odplamiacz do białych tkanin 500 g 500 g

ARIEL

Odplamiacz do białych tkanin 500 g

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2028
5.0
z 10 opinii
ARIEL Odplamiacz do kolorowych tkanin 500 g 500 g

ARIEL

Odplamiacz do kolorowych tkanin 500 g

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 25 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store