Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Batony śniadaniowe
Czekoladowe
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)
Baton zbożowy czekoladowy Nesquik Maxi NESTLÉ 25g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

400 g
NESTLÉ
Polska
1 szt.16 szt.

Cena31,84 zł
79,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
Parametry
Cena za kg:
79,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NESTLÉ
EAN:
5900020018977
Cena za kg:
79,60 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
NESTLÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900020018977

Produkty z kategorii Czekoladowe

5.0
z 21 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą

40 g
42,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z bananami i czekoladą 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z bananami i czekoladą

40 g
42,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 46 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z orzechami

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 21 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z bakaliami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z bakaliami

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 14 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 6 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 1 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
CORNY Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 10 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z kokosem 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z kokosem

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 15 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 13 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 7 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z białą czekoladą 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z białą czekoladą

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027
5.0
z 18 opinii
CORNY Big Baton zbożowy kakaowy z mlecznym nadzieniem 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy kakaowy z mlecznym nadzieniem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 9 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i słonym karmelem 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i słonym karmelem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 3 opinii
CORNY Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.) 138 g

CORNY

Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.)

138 g
65,14 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Produkty marki NESTLÉ

5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 5 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 37 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 52 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 48 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 39 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store