Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino musujące
Różowe
Wytrawne
CASA PECUNIA Prosecco Rose
Prosecco Rose CASA PECUNIA 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

CASA PECUNIA Prosecco Rose

różowe wytrawne
wytrawne
CASA PECUNIA
750 ml
zawartość alkoholu: 11%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena42,49 zł
56,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.11.2030
Dostępne warianty
CASA PECUNIA Prosecco Delicato
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
29.01.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromat wina jest lekko garbnikowy. Smak oceniam jako lekko owocowy. Doskonałe do lekkich sałatek.
17.01.2022
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromat jest wyjątkowy, pełen owoców. Orzeźwiający, lekko cierpki ale wspaniały smak. Delikatny smak, fajnie orzeźwia.
04.01.2022
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2024
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2024
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2023
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2023
0
0
wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2022
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
56,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
PARTNER CENTER
Marka:
CASA PECUNIA
EAN:
5900718337816
Cena za kg:
56,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
CASA PECUNIA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
PARTNER CENTER
EAN:
5900718337816

Produkty z kategorii Różowe

4.3
z 3 opinii

26% taniej

CAVIGNON La Collection Rose 750 ml

CAVIGNON

La Collection Rose

750 ml
37,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LAMIA Prosecco doc rose 750 ml

LAMIA

Prosecco doc rose

750 ml
43,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena32,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MARTINI Rosé Extra Dry 750 ml

MARTINI

Rosé Extra Dry

750 ml
57,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
VILARNAU Cava Rose 750 ml

VILARNAU

Cava Rose

750 ml
39,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
MIONETTO Prosecco Rosé 750 ml

MIONETTO

Prosecco Rosé

750 ml
56,80 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena42,60 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
AMANTI Prosecco Rose 750 ml

AMANTI

Prosecco Rose

750 ml
49,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
CASA PECUNIA Prosecco Rose 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco Rose

750 ml
56,65 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena42,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LEONCE BOCQUET Cremant de Bourgogne Brut Rosé 750 ml

LEONCE BOCQUET

Cremant de Bourgogne Brut Rosé

750 ml
83,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena62,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
Chandon Brut Rose 750 ml

Chandon

Brut Rose

750 ml
126,65 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena94,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
PASSIAMO Prosecco Rose DOC 750 ml

PASSIAMO

Prosecco Rose DOC

750 ml
73,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka
VINI TONON Rose Frizzante 750 ml

VINI TONON

Rose Frizzante

750 ml
70,65 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena52,99 zł
Do koszyka
FREIXENET Italian Rose 750 ml

FREIXENET

Italian Rose

750 ml
79,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
PROSECCO Rose 750 ml

PROSECCO

Rose

750 ml
63,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena47,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CASA PECUNIA

4.9
z 39 opinii
CASA PECUNIA AVANTI Primitivo Puglia IGT 750 ml

CASA PECUNIA AVANTI

Primitivo Puglia IGT

750 ml
34,25 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,69 zł
Do koszyka
4.8
z 37 opinii
CASA PECUNIA AVANTI Pinot Grigio 750 ml

CASA PECUNIA AVANTI

Pinot Grigio

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
CASA PECUNIA Prosecco DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco DOC

750 ml
51,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
Nowość
CASA PECUNIA Prosecco Delicato 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco Delicato

750 ml
51,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
CASA PECUNIA Pinot Grigio DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Pinot Grigio DOC

750 ml
45,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
CASA PECUNIA Primitivo 750 ml

CASA PECUNIA

Primitivo

750 ml
45,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
4.6
z 11 opinii
CASA PECUNIA Frizzello Rose 750 ml

CASA PECUNIA

Frizzello Rose

750 ml
38,65 zł/l
różowe półsłodkie
półsłodkie
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.7
z 31 opinii
CASA PECUNIA Frizzello Bianco 750 ml

CASA PECUNIA

Frizzello Bianco

750 ml
38,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
CASA PECUNIA Prosecco DOC 1.5 l

CASA PECUNIA

Prosecco DOC

1.5 l
53,33 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
CASA PECUNIA Spritz 750 ml

CASA PECUNIA

Spritz

750 ml
35,99 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.7
z 21 opinii
CASA PECUNIA Chianti 750 ml

CASA PECUNIA

Chianti

750 ml
45,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CASA PECUNIA Orivieto Classico DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Orivieto Classico DOC

750 ml
45,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CASA PECUNIA Rosato Toskania 750 ml

CASA PECUNIA

Rosato Toskania

750 ml
50,65 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena37,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store