Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino musujące
Białe
Półwytrawne
CASA PECUNIA Prosecco Delicato
Prosecco Delicato CASA PECUNIA 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
5.0
z 25 opinii

CASA PECUNIA Prosecco Delicato

białe półwytrawne
półwytrawne
CASA PECUNIA
750 ml
zawartość alkoholu: 10,5%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena38,99 zł
51,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 18.01.2031
Dostępne warianty
CASA PECUNIA Prosecco DOC
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Moj ulubiony napój alkoholowy, smaczny
04.10.2023
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie wypiłem ale butelka ładna
02.06.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Godne polecenia
09.05.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo przyjemny, rześki smak z owocową nutą. Mi najbardziej smakuje schłodzone.POLECAM!
22.04.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakuje dobrze.
14.09.2022
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
05.09.2022
0
0
MIECZYSŁAW
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałem
12.07.2022
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pięknie pachnie, to dobre wino. Tak lekkie wino o delikatnym smaku. Wino w smaku jest łagodne i aksamitne.
17.03.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2024
0
0
Konstancja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2024
0
0
Zdzisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2024
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2024
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2023
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
PARTNER CENTER
Marka:
CASA PECUNIA
EAN:
5905279034976
Cena za kg:
51,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
CASA PECUNIA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
PARTNER CENTER
EAN:
5905279034976

Produkty z kategorii Białe

5.0
z 10 opinii
GRAPE talk CIAO BELLA! Prosecco DOC 750 ml

GRAPE talk

CIAO BELLA! Prosecco DOC

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna24,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 1 opinii

26% taniej

CAVIGNON La Collection Demi Sec 750 ml

CAVIGNON

La Collection Demi Sec

750 ml
37,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
BORSARI Prosecco Frizzante DOC 750 ml

BORSARI

Prosecco Frizzante DOC

750 ml
35,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
AMANTI Prosecco Extra Dry 750 ml

AMANTI

Prosecco Extra Dry

750 ml
49,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 43 opinii
AMANTI Prosecco Dry 750 ml

AMANTI

Prosecco Dry

750 ml
49,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
Nowość
CASA PECUNIA Prosecco Delicato 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco Delicato

750 ml
51,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
ALTO BARRICA Cava 750 ml

ALTO BARRICA

Cava

750 ml
53,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
CAVIGNON Sparkling Demi Sec 750 ml

CAVIGNON

Sparkling Demi Sec

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SUERENTE Gran Seleccion Cava 750 ml

SUERENTE

Gran Seleccion Cava

750 ml
53,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.0
z 4 opinii
VIVOLOVIN Prosecco Brut BIO 750 ml

VIVOLOVIN

Prosecco Brut BIO

750 ml
55,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena41,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
IL PONTE Prosecco BIO 750 ml

IL PONTE

Prosecco BIO

750 ml
79,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CASA PECUNIA

4.9
z 39 opinii
CASA PECUNIA AVANTI Primitivo Puglia IGT 750 ml

CASA PECUNIA AVANTI

Primitivo Puglia IGT

750 ml
34,25 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,69 zł
Do koszyka
4.8
z 37 opinii
CASA PECUNIA AVANTI Pinot Grigio 750 ml

CASA PECUNIA AVANTI

Pinot Grigio

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
CASA PECUNIA Prosecco DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco DOC

750 ml
51,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
CASA PECUNIA Prosecco Rose 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco Rose

750 ml
56,65 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena42,49 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
CASA PECUNIA Pinot Grigio DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Pinot Grigio DOC

750 ml
45,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
CASA PECUNIA Primitivo 750 ml

CASA PECUNIA

Primitivo

750 ml
45,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
4.7
z 31 opinii
CASA PECUNIA Frizzello Bianco 750 ml

CASA PECUNIA

Frizzello Bianco

750 ml
38,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.6
z 11 opinii
CASA PECUNIA Frizzello Rose 750 ml

CASA PECUNIA

Frizzello Rose

750 ml
38,65 zł/l
różowe półsłodkie
półsłodkie
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
CASA PECUNIA Prosecco DOC 1.5 l

CASA PECUNIA

Prosecco DOC

1.5 l
53,33 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CASA PECUNIA Orivieto Classico DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Orivieto Classico DOC

750 ml
45,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
CASA PECUNIA Spritz 750 ml

CASA PECUNIA

Spritz

750 ml
35,99 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CASA PECUNIA Rosato Toskania 750 ml

CASA PECUNIA

Rosato Toskania

750 ml
50,65 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Cena37,99 zł
Do koszyka
4.7
z 21 opinii
CASA PECUNIA Chianti 750 ml

CASA PECUNIA

Chianti

750 ml
45,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store