Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino musujące
Białe
Półwytrawne
GRAPE talk CIAO BELLA! Prosecco DOC
CIAO BELLA! Prosecco DOC GRAPE talk 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

GRAPE talk CIAO BELLA! Prosecco DOC

białe półwytrawne
półwytrawne
GRAPE talk
750 ml
zawartość alkoholu: 10,5%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena promocyjna24,99 zł
33,32 zł/l
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (7% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.02.2031
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,32 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
GRAPE talk
EAN:
8003625070856
Cena za kg:
33,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
GRAPE talk
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8003625070856

Produkty z kategorii Białe

5.0
z 10 opinii
GRAPE talk CIAO BELLA! Prosecco DOC 750 ml

GRAPE talk

CIAO BELLA! Prosecco DOC

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna24,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 1 opinii

26% taniej

CAVIGNON La Collection Demi Sec 750 ml

CAVIGNON

La Collection Demi Sec

750 ml
37,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
BORSARI Prosecco Frizzante DOC 750 ml

BORSARI

Prosecco Frizzante DOC

750 ml
35,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
AMANTI Prosecco Extra Dry 750 ml

AMANTI

Prosecco Extra Dry

750 ml
49,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 43 opinii
AMANTI Prosecco Dry 750 ml

AMANTI

Prosecco Dry

750 ml
49,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
Nowość
CASA PECUNIA Prosecco Delicato 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco Delicato

750 ml
51,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
ALTO BARRICA Cava 750 ml

ALTO BARRICA

Cava

750 ml
53,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
CAVIGNON Sparkling Demi Sec 750 ml

CAVIGNON

Sparkling Demi Sec

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SUERENTE Gran Seleccion Cava 750 ml

SUERENTE

Gran Seleccion Cava

750 ml
53,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.0
z 4 opinii
VIVOLOVIN Prosecco Brut BIO 750 ml

VIVOLOVIN

Prosecco Brut BIO

750 ml
55,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena41,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
IL PONTE Prosecco BIO 750 ml

IL PONTE

Prosecco BIO

750 ml
79,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GRAPE talk

4.7
z 6 opinii
GRAPE talk BOM DIA AMIGOS! Vinho Verde DOC 750 ml

GRAPE talk

BOM DIA AMIGOS! Vinho Verde DOC

750 ml
26,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna19,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
GRAPE talk ALLES GUTE! Riesling 750 ml

GRAPE talk

ALLES GUTE! Riesling

750 ml
29,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
GRAPE talk HOLA, SENORITA! Chardonnay 750 ml

GRAPE talk

HOLA, SENORITA! Chardonnay

750 ml
26,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna19,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
GRAPE talk TUTTO BENE! Primitivo 750 ml

GRAPE talk

TUTTO BENE! Primitivo

750 ml
33,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna24,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store