Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino musujące
Różowe
Wytrawne
AMANTI Prosecco Rose
Prosecco Rose AMANTI 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 9 opinii

AMANTI Prosecco Rose

różowe wytrawne
wytrawne
AMANTI
750 ml
zawartość alkoholu: 11%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena36,99 zł
49,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 18.01.2031
Dostępne warianty
AMANTI Prosecco Extra Dry
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
0%
3
11%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie otwierane ale za sam wygląd przynajmniej 3 * :)
19.09.2023
0
1
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
09.05.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Już kiedyś piłem to prosecco, naprawdę bardzo smaczne, polecam
04.01.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę smaczne prosecco, serdecznie polecam
18.07.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały, lekko wytrawny smak.
08.06.2022
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre wytrawne różowe wino musujące. Pasuje na aperitif lub do szprycerów. Sprawdzi się też jako dodatek do lekkich przystawek oraz owocowych deserów.
07.06.2022
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Марина
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,32 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
AMANTI
EAN:
8003625026082
Cena za kg:
49,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
AMANTI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8003625026082

Produkty z kategorii Różowe

5.0
z 11 opinii
VILARNAU Cava Rose 750 ml

VILARNAU

Cava Rose

750 ml
39,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.3
z 3 opinii

26% taniej

CAVIGNON La Collection Rose 750 ml

CAVIGNON

La Collection Rose

750 ml
37,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LAMIA Prosecco doc rose 750 ml

LAMIA

Prosecco doc rose

750 ml
43,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena32,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MARTINI Rosé Extra Dry 750 ml

MARTINI

Rosé Extra Dry

750 ml
57,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
MIONETTO Prosecco Rosé 750 ml

MIONETTO

Prosecco Rosé

750 ml
56,80 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena42,60 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
AMANTI Prosecco Rose 750 ml

AMANTI

Prosecco Rose

750 ml
49,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
CASA PECUNIA Prosecco Rose 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco Rose

750 ml
56,65 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena42,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LEONCE BOCQUET Cremant de Bourgogne Brut Rosé 750 ml

LEONCE BOCQUET

Cremant de Bourgogne Brut Rosé

750 ml
83,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena62,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
Chandon Brut Rose 750 ml

Chandon

Brut Rose

750 ml
126,65 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena94,99 zł
Do koszyka
FREIXENET Italian Rose 750 ml

FREIXENET

Italian Rose

750 ml
79,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
PASSIAMO Prosecco Rose DOC 750 ml

PASSIAMO

Prosecco Rose DOC

750 ml
73,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka
VINI TONON Rose Frizzante 750 ml

VINI TONON

Rose Frizzante

750 ml
70,65 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena52,99 zł
Do koszyka
PROSECCO Rose 750 ml

PROSECCO

Rose

750 ml
63,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena47,99 zł
Do koszyka

Produkty marki AMANTI

4.8
z 44 opinii
AMANTI Prosecco Extra Dry 750 ml

AMANTI

Prosecco Extra Dry

750 ml
49,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 43 opinii
AMANTI Prosecco Dry 750 ml

AMANTI

Prosecco Dry

750 ml
49,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 24 opinii
AMANTI Pinot Grigio 750 ml

AMANTI

Pinot Grigio

750 ml
42,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena31,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store