Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Półwytrawne
Łagodne
KAZBEK PEAK Pirosmani
Pirosmani KAZBEK PEAK 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

27% taniej

4.9
z 27 opinii

KAZBEK PEAK Pirosmani

czerwone półwytrawne
półwytrawne
KAZBEK PEAK
750 ml
zawartość alkoholu: 12,5%
Gruzja
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena promocyjna26,99 zł
35,99 zł/l
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (27% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.01.2031
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
przypuszczam, że dobre jak zawsze
16.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienite.
01.11.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
I czerwone i białe
22.09.2023
0
1
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra jakość, doskonałe półwytrawne wino z pięknym bukietem w smaku i pięknej rubinowej barwie, może być doskonałym dodatkiem do różnych potraw lub podawane samodzielnie
16.07.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsze gruzińskie wino
10.07.2023
0
0
Dmytro
zweryfikowano
Zgłaszam
Okkkkk
27.06.2023
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały smak. Gruzińskie wina to moje ulubione ;)
03.01.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały, lekko wytrawny smak. Wino ma bardzo przyjemny zapach. Polecam tak dobre winko.
14.04.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały smak, polecam każdemu. Delikatnie podbija smak potraw. To winko pachnie lekko glebą oraz soczystymi owocami.
22.02.2022
0
0
Darek
zweryfikowano
Zgłaszam
Pięknie pachnie, to dobre wino. To winko to dobra propozycja jak ktoś nie lubi wytrawnego. Jest bardzo dobre, smakuje mi.
31.01.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2025
0
0
Mirek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
PARTNER CENTER
Marka:
KAZBEK PEAK
EAN:
5905279034594
Cena za kg:
35,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
KAZBEK PEAK
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
PARTNER CENTER
EAN:
5905279034594

Produkty z kategorii Półwytrawne

4.8
z 37 opinii
ANTARES Merlot 750 ml

ANTARES

Merlot

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii

27% taniej

KAZBEK PEAK Pirosmani 750 ml

KAZBEK PEAK

Pirosmani

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
RAGNATELA Appasimento 750 ml

RAGNATELA

Appasimento

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.5
z 4 opinii

24% taniej

IL CAPOLAVORO Appasimento Rosso 750 ml

IL CAPOLAVORO

Appasimento Rosso

750 ml
37,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
LABYRINTH Czerwone 750 ml

LABYRINTH

Czerwone

750 ml
30,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
CARLO ROSSI Czerwone 750 ml

CARLO ROSSI

Czerwone

750 ml
31,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
GATAO Vinho Tinto Bordalese 750 ml

GATAO

Vinho Tinto Bordalese

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 74 opinii
PORTA DO CASTELO Czerwone 750 ml

PORTA DO CASTELO

Czerwone

750 ml
29,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
PRIMUS Toscana Maestro IGT 750 ml

PRIMUS

Toscana Maestro IGT

750 ml
66,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
OLD TBILISI ALAVERDI Czerwone 750 ml

OLD TBILISI ALAVERDI

Czerwone

750 ml
45,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
FRONTERA Cabernet Sauvignon 750 ml

FRONTERA

Cabernet Sauvignon

750 ml
37,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
CARLO ROSSI Dark 750 ml

CARLO ROSSI

Dark

750 ml
42,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena31,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KUMALA Pinotage 750 ml

KUMALA

Pinotage

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
ALTO BARRICA Valencia 750 ml

ALTO BARRICA

Valencia

750 ml
33,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
GAMZIRI Pirosmani 750 ml

GAMZIRI

Pirosmani

750 ml
47,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka
GRAPE GURU Tinto 750 ml

GRAPE GURU

Tinto

750 ml
47,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CHUNKY Red Zinfandel 750 ml

CHUNKY

Red Zinfandel

750 ml
73,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
I HEART Merlot 750 ml

I HEART

Merlot

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Sangiovese 750 ml

IL CAPOLAVORO

Sangiovese

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KAZBEK PEAK

4.8
z 11 opinii

27% taniej

KAZBEK PEAK Rkatsiteli 750 ml

KAZBEK PEAK

Rkatsiteli

750 ml
35,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
KAZBEK PEAK Kindzmarauli 750 ml

KAZBEK PEAK

Kindzmarauli

750 ml
49,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
KAZBEK PEAK Brandy 5 YO 500 ml

KAZBEK PEAK

Brandy 5 YO

500 ml
129,98 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
KAZBEK PEAK Alzani Valley 750 ml

KAZBEK PEAK

Alzani Valley

750 ml
49,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
Nowość
KAZBEK PEAK Saperavi 750 ml

KAZBEK PEAK

Saperavi

750 ml
49,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store