Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Półwytrawne
Łagodne
IL CAPOLAVORO Appasimento Rosso
Appasimento Rosso IL CAPOLAVORO 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

24% taniej

4.5
z 4 opinii

IL CAPOLAVORO Appasimento Rosso

czerwone półwytrawne
półwytrawne
IL CAPOLAVORO
750 ml
zawartość alkoholu: 14,5%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
37,32 zł/l
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (24% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 02.11.2030
Dostępne warianty
IL CAPOLAVORO Appasimento Bianco
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2024
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.09.2024
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2024
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,32 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
BJC DISTRIBUTION
Marka:
IL CAPOLAVORO
EAN:
5704634106187
Cena za kg:
37,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
IL CAPOLAVORO
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
BJC DISTRIBUTION
EAN:
5704634106187

Produkty z kategorii Półwytrawne

4.8
z 37 opinii
ANTARES Merlot 750 ml

ANTARES

Merlot

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
RAGNATELA Appasimento 750 ml

RAGNATELA

Appasimento

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii

27% taniej

KAZBEK PEAK Pirosmani 750 ml

KAZBEK PEAK

Pirosmani

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.5
z 4 opinii

24% taniej

IL CAPOLAVORO Appasimento Rosso 750 ml

IL CAPOLAVORO

Appasimento Rosso

750 ml
37,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
LABYRINTH Czerwone 750 ml

LABYRINTH

Czerwone

750 ml
30,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
CARLO ROSSI Czerwone 750 ml

CARLO ROSSI

Czerwone

750 ml
31,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
GATAO Vinho Tinto Bordalese 750 ml

GATAO

Vinho Tinto Bordalese

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
OLD TBILISI ALAVERDI Czerwone 750 ml

OLD TBILISI ALAVERDI

Czerwone

750 ml
45,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka
4.8
z 74 opinii
PORTA DO CASTELO Czerwone 750 ml

PORTA DO CASTELO

Czerwone

750 ml
29,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
ALTO BARRICA Valencia 750 ml

ALTO BARRICA

Valencia

750 ml
33,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
GRAPE GURU Tinto 750 ml

GRAPE GURU

Tinto

750 ml
47,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KUMALA Pinotage 750 ml

KUMALA

Pinotage

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
CARLO ROSSI Dark 750 ml

CARLO ROSSI

Dark

750 ml
42,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena31,99 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
PRIMUS Toscana Maestro IGT 750 ml

PRIMUS

Toscana Maestro IGT

750 ml
66,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
FRONTERA Cabernet Sauvignon 750 ml

FRONTERA

Cabernet Sauvignon

750 ml
37,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
GAMZIRI Pirosmani 750 ml

GAMZIRI

Pirosmani

750 ml
47,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CHUNKY Red Zinfandel 750 ml

CHUNKY

Red Zinfandel

750 ml
73,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Sangiovese 750 ml

IL CAPOLAVORO

Sangiovese

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
I HEART Merlot 750 ml

I HEART

Merlot

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki IL CAPOLAVORO

4.9
z 136 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo di Manduria 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo di Manduria

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.4
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo 17% 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo 17%

750 ml
53,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
IL CAPOLAVORO Governo all uso Toscano 750 ml

IL CAPOLAVORO

Governo all uso Toscano

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
IL CAPOLAVORO Appasimento Bianco 750 ml

IL CAPOLAVORO

Appasimento Bianco

750 ml
35,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Sangiovese 750 ml

IL CAPOLAVORO

Sangiovese

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Pinot Grigio 2.25 l

IL CAPOLAVORO

Pinot Grigio

2.25 l
30,22 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena67,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store