Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Koniaki, brandy
Brandy
Dojrzała
KAZBEK PEAK Brandy 5 YO
Brandy 5 YO KAZBEK PEAK 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 10 opinii

KAZBEK PEAK Brandy 5 YO

KAZBEK PEAK
500 ml
zawartość alkoholu: 36%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena64,99 zł
129,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniała brandy, cudny smak i aromaty przeplatające się, pozostające na języku wybornie. Wysoka jakość, wspaniała na chłodne jesienne wieczory...
01.10.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię gruzińskie wina,brendy.Są dobrej jakości i w niezbyt wysokiej cenie .
02.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0
Maksim
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
129,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
PARTNER CENTER
Marka:
KAZBEK PEAK
EAN:
5900718337366
Cena za kg:
129,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KAZBEK PEAK
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
PARTNER CENTER
EAN:
5900718337366

Produkty z kategorii Dojrzała

5.0
z 6 opinii
Nowość
METAXA 12* Brandy 700 ml

METAXA 12*

Brandy

700 ml
222,41 zł/l
Cena155,69 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
KAZBEK PEAK Brandy 5 YO 500 ml

KAZBEK PEAK

Brandy 5 YO

500 ml
129,98 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
METAXA 7* Brandy 700 ml

METAXA

7* Brandy

700 ml
157,56 zł/l
Cena110,29 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
METAXA Grande Fine 700 ml

METAXA

Grande Fine

700 ml
342,84 zł/l
Cena239,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
METAXA 5* Brandy 500 ml

METAXA

5* Brandy

500 ml
125,98 zł/l
Cena62,99 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
STOCK 84 V.S.O.P. Brandy 700 ml

STOCK 84 V.S.O.P.

Brandy

700 ml
94,27 zł/l
Cena65,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KAZBEK PEAK

4.9
z 27 opinii

27% taniej

KAZBEK PEAK Pirosmani 750 ml

KAZBEK PEAK

Pirosmani

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 11 opinii

27% taniej

KAZBEK PEAK Rkatsiteli 750 ml

KAZBEK PEAK

Rkatsiteli

750 ml
35,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
KAZBEK PEAK Kindzmarauli 750 ml

KAZBEK PEAK

Kindzmarauli

750 ml
49,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
KAZBEK PEAK Alzani Valley 750 ml

KAZBEK PEAK

Alzani Valley

750 ml
49,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
Nowość
KAZBEK PEAK Saperavi 750 ml

KAZBEK PEAK

Saperavi

750 ml
49,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store