Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Dywany i firany
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Dywany Tapicerka 650ml
Środek czyszcząco   odplamiający do dywanów i tapicerek DR.BECKMANN 650ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Dywany Tapicerka 650ml

650 ml
DR.BECKMANN

Cena24,99 zł
38,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jak to działa... - Skuteczny w usuwaniu świeżych i 7-dniowych plam i zapachów, np. po kawie, winie, herbacie, sosach, błocie i innych - Działa już w 3 minuty - Wbudowana szczotka czyszcząca dociera głęboko do plam, zapewniając dokładne czyszczenie włókien dywanów - Technologia Oxi - Idealny do wykładzin, dywanów, korytarzy, wycieraczek i klatek schodowych - Łagodny dla kolorów i włókien - Przetestowano dermatologicznie Wkład w ochronę środowiska... - Biodegradowalna formuła, nie zawiera wybielaczy chlorowych ani barwników - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej


Cechy

zwalcza 7-dniowe plamy

głębokie czyszczenie

do intensywnie użytkowanych miejsc

odświeża włókna i kolor

neutralizuje nieprzyjemne zapachy


DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Dywany Tapicerka 650ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.08.2027
Dostępne warianty
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Zwierzęta 650ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Vasylyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
KRYSTYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.04.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,45 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
650 ml
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455537818
Cena za kg:
38,45 zł/l
Pojemność:
650 ml
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455537818

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać... 1. Otworzyć butelkę, przebić 2 mm otwór w uszczelce. Przykręcić szczotkę. 2. Usunąć z powierzchni lekkie zabrudzenia. W razie potrzeby odkurzyć zabrudzenia z powierzchni. 3. Nanieść i lekko wmasować w tkaninę. Nie moczyć. Pozostawić na 3 minuty. 4. Usunąć wszelkie pozostałości wilgotną szmatką w jasnym kolorze. Przepłukać szczotkę po użyciu. Ważne informacje - Przed zastosowaniem: przetestować trwałość koloru i kompatybilność materiału w niewidocznym miejscu. - Należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji na etykiecie dotyczącej pielęgnacji dywanów. - Nie nadaje się do jedwabiu, aksamitu i tkanin wrażliwych na wodę. - Butelkę przechowywać w pozycji pionowej.


Przechowywanie

Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji. Patrz nadruk na produkcie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

DR. BECKMANN DYWANY ODPLAMIACZ Chronić przed dziećmi.


Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa... - Skuteczny w usuwaniu świeżych i 7-dniowych plam i zapachów, np. po kawie, winie, herbacie, sosach, błocie i innych - Działa już w 3 minuty - Wbudowana szczotka czyszcząca dociera głęboko do plam, zapewniając dokładne czyszczenie włókien dywanów - Technologia Oxi - Idealny do wykładzin, dywanów, korytarzy, wycieraczek i klatek schodowych - Łagodny dla kolorów i włókien - Przetestowano dermatologicznie Wkład w ochronę środowiska... - Biodegradowalna formuła, nie zawiera wybielaczy chlorowych ani barwników - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Odplamiacz

Wariant dywany

Produkty z kategorii Dywany i firany

5.0
z 6 opinii
PERLUX Żel do prania i wybielania Firanek 1 saszetka 100ml 100 ml

PERLUX

Żel do prania i wybielania Firanek 1 saszetka 100ml

100 ml
39,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.6
z 5 opinii
VANISH Płyn do płukania Firanek 12 prań Białe Firanki 500ml 500 ml

VANISH

Płyn do płukania Firanek 12 prań Białe Firanki 500ml

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.8
z 5 opinii
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Dywany Tapicerka 650ml 650 ml

DR.BECKMANN

Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Dywany Tapicerka 650ml

650 ml
38,45 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027
5.0
z 6 opinii
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Zwierzęta 650ml 650 ml

DR.BECKMANN

Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Zwierzęta 650ml

650 ml
33,83 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.4
z 7 opinii
DR.BECKMANN Sól do prania Firan w saszetkach 3 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Sól do prania Firan w saszetkach 3 szt.

1 szt
Cena14,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
4.8
z 9 opinii
VANISH Szampon czyszczący do Dywanów 500ml 500 ml

VANISH

Szampon czyszczący do Dywanów 500ml

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.5
z 2 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie z aplikatorem do Dywanów 195ml 195 ml

VANISH

Odplamiacz w płynie z aplikatorem do Dywanów 195ml

195 ml
184,56 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2030
4.0
z 1 opinii
VANISH Proszek czyszczący do Dywanów 650g 650 g

VANISH

Proszek czyszczący do Dywanów 650g

650 g
59,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store