Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
Dywany i firany

Dywany i firany

Wróć do Sprzątanie




5.0
z 6 opinii
PERLUX Żel do prania i wybielania Firanek 1 saszetka 100ml 100 ml

PERLUX

Żel do prania i wybielania Firanek 1 saszetka 100ml

100 ml
39,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031

4.8
z 5 opinii
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Dywany Tapicerka 650ml 650 ml

DR.BECKMANN

Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Dywany Tapicerka 650ml

650 ml
38,45 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027

5.0
z 6 opinii
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Zwierzęta 650ml 650 ml

DR.BECKMANN

Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Zwierzęta 650ml

650 ml
33,83 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

4.6
z 5 opinii
VANISH Płyn do płukania Firanek 12 prań Białe Firanki 500ml 500 ml

VANISH

Płyn do płukania Firanek 12 prań Białe Firanki 500ml

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

4.8
z 9 opinii
VANISH Szampon czyszczący do Dywanów 500ml 500 ml

VANISH

Szampon czyszczący do Dywanów 500ml

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027

4.4
z 7 opinii
DR.BECKMANN Sól do prania Firan w saszetkach 3 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Sól do prania Firan w saszetkach 3 szt.

1 szt
Cena14,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027

4.5
z 2 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie z aplikatorem do Dywanów 195ml 195 ml

VANISH

Odplamiacz w płynie z aplikatorem do Dywanów 195ml

195 ml
184,56 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2030

4.0
z 1 opinii
VANISH Proszek czyszczący do Dywanów 650g 650 g

VANISH

Proszek czyszczący do Dywanów 650g

650 g
59,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store