Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Olej lniany
KASZUBSKI Olej lniany (tłoczony na zimno)
Olej lniany (tłoczony na zimno) OLEJ KASZUBSKI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 46 opinii

KASZUBSKI Olej lniany (tłoczony na zimno)

500 ml
KASZUBSKI
Polska

Cena13,99 zł
27,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
KASZUBSKI Olej rzepakowy (tłoczony na zimno)
Pokaż wszystkie
Tagi
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
4%
3
0%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo delikatny, o nienachalnym neutralnym smaku
22.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak oleju lnianego i butelka szklana - plus plus
21.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość .
30.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Gorzki jak piołun, nie nadaje się do czegokolwiek, popsuje smak każdej potrawy.
02.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Lidiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
ACS
Marka:
KASZUBSKI
EAN:
5906395631049
Cena za kg:
27,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KASZUBSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ACS
EAN:
5906395631049

Produkty z kategorii Olej lniany

4.8
z 12 opinii
BIG NATURE Olej lniany (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej lniany (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 46 opinii
KASZUBSKI Olej lniany (tłoczony na zimno) 500 ml

KASZUBSKI

Olej lniany (tłoczony na zimno)

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OLEJE KASZUBSKIE Olej lniany (tłoczony na zimno) 250 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej lniany (tłoczony na zimno)

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
KUJAWSKI Olej lniany (tłoczony na zimno) 250 ml

KUJAWSKI

Olej lniany (tłoczony na zimno)

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KASZUBSKI

4.8
z 26 opinii
KASZUBSKI Olej rzepakowy (tłoczony na zimno) 500 ml

KASZUBSKI

Olej rzepakowy (tłoczony na zimno)

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 33 opinii
KASZUBSKI Olej rzepakowy (tłoczony na zimno) 1 l

KASZUBSKI

Olej rzepakowy (tłoczony na zimno)

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store