Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Olej rzepakowy
Tłoczony na zimno
KASZUBSKI Olej rzepakowy (tłoczony na zimno)
Olej rzepakowy (tłoczony na zimno) OLEJ KASZUBSKI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 26 opinii

KASZUBSKI Olej rzepakowy (tłoczony na zimno)

500 ml
KASZUBSKI
Polska

Cena13,99 zł
27,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.01.2027
Dostępne warianty
KASZUBSKI Olej lniany (tłoczony na zimno)
Pokaż wszystkie
Tagi
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
19%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
jest to bardzo bogaty olej (smak, gęstość) ❤️ - pozytywne zaskoczenie. Ja użyłam do ciasta i (nie)stety jego smak jest lekko wyczuwalny. Do innych zastosowań nada sie idealnie.
20.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Spożywam codziennie i polecam gorąco!
14.08.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacyjny produkt w stosunku do ceny
06.05.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Romualda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.12.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
ACS
Marka:
KASZUBSKI
EAN:
5906395631001
Cena za kg:
27,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KASZUBSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ACS
EAN:
5906395631001

Produkty z kategorii Tłoczony na zimno

5.0
z 50 opinii
RAPSO Olej rzepakowy 750 ml

RAPSO

Olej rzepakowy

750 ml
31,72 zł/l
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 26 opinii
KASZUBSKI Olej rzepakowy (tłoczony na zimno) 500 ml

KASZUBSKI

Olej rzepakowy (tłoczony na zimno)

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 33 opinii
KASZUBSKI Olej rzepakowy (tłoczony na zimno) 1 l

KASZUBSKI

Olej rzepakowy (tłoczony na zimno)

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

Produkty marki KASZUBSKI

4.9
z 46 opinii
KASZUBSKI Olej lniany (tłoczony na zimno) 500 ml

KASZUBSKI

Olej lniany (tłoczony na zimno)

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
KASZUBSKI Olej rzepakowy (tłoczony na zimno) 1 l

KASZUBSKI

Olej rzepakowy (tłoczony na zimno)

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store