Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Olej lniany
BIG NATURE Olej lniany (tłoczony na zimno) BIO
Olej lniany (tłoczony na zimno) BIO BIG NATURE 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 12 opinii

BIG NATURE Olej lniany (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
BIG NATURE
Turcja

Cena14,99 zł
59,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

produkt dla vegan


BIG NATURE Olej lniany (tłoczony na zimno) BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2026
Dostępne warianty
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3760.00 kJ
44.8%
Wartość energetyczna (kcal)
900.00 kcal
45.0%
Tłuszcz (g)
100.00 g
142.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.00 g
55.0%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
18.00 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
71.00 g
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
53.00 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość, wygodne opakowanie
19.02.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5903351623308
Cena za kg:
59,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5903351623308

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: do bezpośredniego spożycia, jako dodatek do zup, sałatek i koktajli.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 miesięcy.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

3


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-04 Rolnictwo UE/spoza UE


Informacje producenta

Marka

Big Nature


Marka standaryzowana

MarkaBig Nature

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


O marce

Big Nature Dla klimatu Zmieniamy się dla Was!


Informacje dot. stylu życia

Organiczne

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bio olej lniany tłoczony na zimno

Produkty z kategorii Olej lniany

4.8
z 12 opinii
BIG NATURE Olej lniany (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej lniany (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 46 opinii
KASZUBSKI Olej lniany (tłoczony na zimno) 500 ml

KASZUBSKI

Olej lniany (tłoczony na zimno)

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OLEJE KASZUBSKIE Olej lniany (tłoczony na zimno) 250 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej lniany (tłoczony na zimno)

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
KUJAWSKI Olej lniany (tłoczony na zimno) 250 ml

KUJAWSKI

Olej lniany (tłoczony na zimno)

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 83 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
5.0
z 7 opinii

21% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy Soczysta Piwonia 50 g

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy Soczysta Piwonia

50 g
459,80 zł/kg
Cena promocyjna22,99 zł
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store