Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Pielęgnacja
Kremy
Pozostałe
BAMBINO RODZINA Kojący żel do higieny intymnej
Kojący żel do higieny intymnej RODZINA BAMBINO 400ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

22% taniej

5.0
z 3 opinii

BAMBINO RODZINA Kojący żel do higieny intymnej

400 ml
BAMBINO

Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
34,98 zł/l
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (22% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kojący żel do higieny intymnej to łagodny kosmetyk do codziennej pielęgnacji wrażliwych okolic intymnych. Działa kojąco na drobne otarcia i zaczerwienienia oraz łagodzi podrażnienia i i przynosi ulgę w dyskomforcie takim jak uczucie swędzenia i pieczenia okolic intymnych. Wspomaga regenerację podrażnionych i zaczerwienionych miejsc, równocześnie neutralizując nieprzyjemny zapach. Nawilża okolice intymne już od pierwszej aplikacji. Jest to hiperdelikatny kosmetyk, odpowiedni dla skóry wrażliwej i atopowej o pH neutralnym dla skóry. Zawiera kroplę legendarnej oliwki Bambino oraz ekstrakt z nagietka lekarskiego. Przebadany dermatologicznie i ginekologicznie


Cechy

przeznaczony dla całej rodziny, dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych może być stosowany w każdym wieku, przy potrzebie odświeżenia przed i po korzystaniu z basenu, podczas podróży, po depilacji miejsc intymnych działa kojąco na drobne otarcia i zaczerwienienia skutecznie likwiduje nieprzyjemne zapachy hiperdelikatny pH neutralne dla miejsc intymnych może być stosowany u osób ze skórą normalną, suchą, wrażliwą, alergiczną, atopową, skłonną do podrażnień bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach aplikacyjnych, dermatologicznych i ginekologicznych wymyślony i wyprodukowany w Polsce


BAMBINO RODZINA Kojący żel do higieny intymnej


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
BAMBINO
EAN:
5900017073064
Cena za kg:
34,98 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
BAMBINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017073064

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Niewielką ilością żelu umyć intymne części ciała, następnie dokładnie spłukać wodą.||title:Sposób użycia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 95836


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

3


Informacje producenta

Opis produktu

Kojący żel do higieny intymnej to łagodny kosmetyk do codziennej pielęgnacji wrażliwych okolic intymnych. Działa kojąco na drobne otarcia i zaczerwienienia oraz łagodzi podrażnienia i i przynosi ulgę w dyskomforcie takim jak uczucie swędzenia i pieczenia okolic intymnych. Wspomaga regenerację podrażnionych i zaczerwienionych miejsc, równocześnie neutralizując nieprzyjemny zapach. Nawilża okolice intymne już od pierwszej aplikacji. Jest to hiperdelikatny kosmetyk, odpowiedni dla skóry wrażliwej i atopowej o pH neutralnym dla skóry. Zawiera kroplę legendarnej oliwki Bambino oraz ekstrakt z nagietka lekarskiego. Przebadany dermatologicznie i ginekologicznie


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel do higieny intymnej Bambino Rodzina Kojący żel do higieny intymnej 400 ml

Wariant Bambino Rodzina Kojący żel do higieny intymnej 400 ml 400.00 ml

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 3 opinii

22% taniej

BAMBINO RODZINA Kojący żel do higieny intymnej 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kojący żel do higieny intymnej

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki BAMBINO

5.0
z 2 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu gruszki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu gruszki

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 10 opinii

19% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

1 l
25,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic odżywczy 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic odżywczy

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 2 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 5 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki 500 ml

BAMBINO RODZINA

Mydło do rąk o zapachu mirabelki

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
4.7
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon wzmacniający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon wzmacniający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 1 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon do włosów nawilżający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon do włosów nawilżający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

26% taniej

BAMBINO RODZINA Kremowy żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kremowy żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
4.7
z 3 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 7 opinii

17% taniej

BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

BAMBINO RODZINA

Olejek pod prysznic o zapachu moreli

400 ml
74,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii

25% taniej

BAMBINO RODZINA Antybakteryjne mydło do mycia rąk 500 ml

BAMBINO RODZINA

Antybakteryjne mydło do mycia rąk

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.5
z 8 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Nawilżający krem do rąk 75 ml

BAMBINO RODZINA

Nawilżający krem do rąk

75 ml
106,53 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic nawilżający 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic nawilżający

1 l
32,99 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.9
z 7 opinii
BAMBINO Żel do mycia ciała i włosów 400 ml

BAMBINO

Żel do mycia ciała i włosów

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 3 opinii
BAMBINO Szampon dla dzieci 400 ml

BAMBINO

Szampon dla dzieci

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store