Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Intensywna
LAVAZZA Qualita Oro Mountain Grown Kawa mielona
Mountain Grown Kawa mielona Qualita Oro LAVAZZA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

LAVAZZA Qualita Oro Mountain Grown Kawa mielona

250 g
LAVAZZA
Włochy

Cena33,99 zł
135,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
0%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyraźnie inny smak niż w partiach kupowanych w zeszłym roku
29.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ta kawa zasługuje na 5 gwiazdek
29.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie próbowałam,ale każda lavazza jest pyszna
29.05.2025
0
2
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Charles
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
ROMAN
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
135,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
NAVO
Marka:
LAVAZZA
EAN:
8000070029996
Cena za kg:
135,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
LAVAZZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8000070029996

Produkty z kategorii Intensywna

4.9
z 85 opinii

18% taniej

EDUSCHO Family Kawa mielona 250 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

250 g
59,96 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
18,20 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027
5.0
z 60 opinii
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
95,96 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 39 opinii
EDUSCHO Family Kawa mielona 450 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

450 g
57,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
4.9
z 7 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona RICH AROMA (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona RICH AROMA (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Intenso Bold

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027

Produkty marki LAVAZZA

4.9
z 168 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
111,96 zł/kg
Cena promocyjna27,99 zł
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii

17% taniej

LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena promocyjna99,99 zł
119,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista CREME E AROMA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista CREME E AROMA

1 kg
89,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 60 opinii
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
95,96 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 8 opinii

24% taniej

LAVAZZA Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

LAVAZZA

Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
327,09 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
23,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 30 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
103,96 zł/kg
Cena promocyjna25,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 23 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
131,96 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 18 opinii

49% taniej

LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
80,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,00 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ROSSA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ROSSA

1 kg
92,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna92,99 zł
95,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 25 opinii
LAVAZZA Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

250 g
139,96 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
139,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 500 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

500 g
129,98 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store