Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Zbalansowana
ILLY Kawa mielona ESPRESSO INTENSO (100% Arabica)
Kawa mielona Intenso (espresso) (100% Arabica) ILLY 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

ILLY Kawa mielona ESPRESSO INTENSO (100% Arabica)

250 g
ILLY
Włochy

Cena44,39 zł
177,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
ILLY Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
177,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
LE PATIO POLSKA SPÓŁ
Marka:
ILLY
EAN:
8003753900469
Cena za kg:
177,56 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
ILLY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LE PATIO POLSKA SPÓŁ
EAN:
8003753900469

Produkty z kategorii Zbalansowana

4.9
z 168 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
111,96 zł/kg
Cena promocyjna27,99 zł
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 75 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
69,98 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
103,96 zł/kg
Cena promocyjna25,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 10 opinii

21% taniej

KIMBO Kawa mielona AROMA ITALIANO 250 g

KIMBO

Kawa mielona AROMA ITALIANO

250 g
87,96 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
4.9
z 18 opinii

49% taniej

LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
80,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,00 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 37 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 500 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

500 g
71,98 zł/kg
Cena promocyjna35,99 zł
37,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii

21% taniej

MOUNT HAGEN Kawa mielona Arabica BIO 250 g

MOUNT HAGEN

Kawa mielona Arabica BIO

250 g
119,96 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 10 opinii

18% taniej

ALCE NERO Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO 250 g

ALCE NERO

Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO

250 g
159,96 zł/kg
Cena promocyjna39,99 zł
48,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 4 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
139,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
JACOBS Kawa mielona GOLD 500 g

JACOBS

Kawa mielona GOLD

500 g
73,58 zł/kg
Cena36,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 84 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 250 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 67 opinii
WOSEBA Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold 250 g

WOSEBA

Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 29 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 500 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

500 g
77,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 16 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa mielona ARABICA 250 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa mielona ARABICA

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 14 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona FINE AROMA (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona FINE AROMA (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
5.0
z 4 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona ESPRESSO 57 (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona ESPRESSO 57 (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 8 opinii
Nowość
TCHIBO Exclusive Kawa mielona MEDIUM ROAST 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona MEDIUM ROAST

500 g
91,98 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.8
z 16 opinii
MK CAFE Sahara Kawa palona mielona 250 g

MK CAFE Sahara

Kawa palona mielona

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 17 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 250 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
SAQUELLA Kawa mielona Grand Cru Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Grand Cru Rich

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

Produkty marki ILLY

5.0
z 10 opinii
ILLY Kawa ziarnista bezkofeinowa (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista bezkofeinowa (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 5 opinii
ILLY Kawa ziarnista CLASSICO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista CLASSICO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 1 opinii
ILLY Kawa ziarnista INTENSO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista INTENSO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
ILLY Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Etiopia (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Etiopia (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 7 opinii
ILLY Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Brasile (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Brasile (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 4 opinii
ILLY Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Colombia (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista ARABICA SELECTION - Colombia (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
ILLY Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 5 opinii
ILLY Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
ILLY Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
ILLY Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 1 opinii
ILLY Kawa ziarnista Intenso 500 g

ILLY

Kawa ziarnista Intenso

500 g
129,98 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
ILLY Kawa ziarnista Classico 500 g

ILLY

Kawa ziarnista Classico

500 g
129,98 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 7 opinii
ILLY Kawa mielona CLASSICO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa mielona CLASSICO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store