Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy włoskie
Połówki
HEBAR Orzechy włoskie
Orzechy włoskie HEBAR 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

HEBAR Orzechy włoskie

100 g
HEBAR
Polska

Cena8,79 zł
87,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
HEBAR Orzechy brazylijskie
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre gatunkowo, nie połamane, smaczne.
27.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy ładne nie gorzkie i nie połamane ale bywały lepsze w smaku to raczej kwestia odmiany orzecha
05.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Spróbowała już z innych firm - te są najlepsze
15.06.2025
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Norbert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Ludwika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
87,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
HEBAR
Marka:
HEBAR
EAN:
5901954000946
Cena za kg:
87,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
HEBAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEBAR
EAN:
5901954000946

Produkty z kategorii Orzechy włoskie

5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 19 opinii
HEBAR Orzechy włoskie 100 g

HEBAR

Orzechy włoskie

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
Bakaliowa Dolina Orzechy włoskie 1 kg

Bakaliowa Dolina

Orzechy włoskie

1 kg
47,99 zł/kg
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
3.8
z 6 opinii
BIO PLANET Orzechy włoskie BIO 300 g

BIO PLANET

Orzechy włoskie BIO

300 g
93,30 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Produkty marki HEBAR

4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 27 opinii

36% taniej

HEBAR Chipsy bananowe 300 g

HEBAR

Chipsy bananowe

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 110 opinii

20% taniej

HEBAR Słonecznik łuskany 400 g

HEBAR

Słonecznik łuskany

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 71 opinii
HEBAR Orzechy nerkowca 400 g

HEBAR

Orzechy nerkowca

400 g
72,47 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 64 opinii
HEBAR Orzechy włoskie łuskane 300 g

HEBAR

Orzechy włoskie łuskane

300 g
66,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 31 opinii
HEBAR Mieszanka studencka premium 400 g

HEBAR

Mieszanka studencka premium

400 g
43,97 zł/kg
Cena promocyjna17,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 59 opinii
HEBAR Migdały 400 g

HEBAR

Migdały

400 g
69,72 zł/kg
Cena promocyjna27,89 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 59 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 300 g

HEBAR

Pistacje prażone solone

300 g
83,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 64 opinii
HEBAR Żurawina suszona 400 g

HEBAR

Żurawina suszona

400 g
46,47 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 58 opinii
HEBAR Śliwki suszone 400 g

HEBAR

Śliwki suszone

400 g
42,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 33 opinii

17% taniej

HEBAR Orzeszki ziemne w karmelu 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne w karmelu

400 g
24,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 9 opinii
HEBAR Orzechy laskowe 400 g

HEBAR

Orzechy laskowe

400 g
94,97 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 46 opinii
HEBAR Mieszanka studencka klasyczna 400 g

HEBAR

Mieszanka studencka klasyczna

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 67 opinii
HEBAR Daktyle suszone (bez pestek) 400 g

HEBAR

Daktyle suszone (bez pestek)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 56 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne prażone niesolone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne prażone niesolone

400 g
29,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 89 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne smażone solone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne smażone solone

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store