Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Zdrowe przekąski
Przekąski owocowe
HEBAR Chipsy jabłkowe
Chipsy jabłkowe HEBAR 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

41% taniej

4.6
z 16 opinii

HEBAR Chipsy jabłkowe

50 g
HEBAR
Polska

Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
99,80 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (41% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
6%
3
6%
2
0%
1
6%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo drogie
02.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
ZDROWE
28.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo pokruszonych owoców
06.03.2026
0
1
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
MAGDALENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Balbina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
HEBAR
Marka:
HEBAR
EAN:
5901954000250
Cena za kg:
99,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
HEBAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEBAR
EAN:
5901954000250

Produkty z kategorii Przekąski owocowe

4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 27 opinii

36% taniej

HEBAR Chipsy bananowe 300 g

HEBAR

Chipsy bananowe

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
BOBSNAIL Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w Belgijskiej ciemnej czekoladzie (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w Belgijskiej ciemnej czekoladzie (bezglutenowe)

30 g
183,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
5.0
z 20 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

30 g
149,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 16 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-borówkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-borówkowa (bezglutenowe)

30 g
149,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 16 opinii
BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Truskawka (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Truskawka (bezglutenowe)

60 g
149,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 30 opinii
CRISPY Natural Suszone chipsy z jabłka 18 g

CRISPY Natural

Suszone chipsy z jabłka

18 g
193,89 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.9
z 59 opinii
SADY WINCENTA Chipsy jabłkowe 25 g

SADY WINCENTA

Chipsy jabłkowe

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 21 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-gruszka-borówka (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-gruszka-borówka (bezglutenowe)

14 g
210,71 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
5.0
z 21 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe)

14 g
213,57 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
4.7
z 17 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe)

14 g
210,71 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 36 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta pomarańczowe 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta pomarańczowe

65 g
107,54 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 17 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta limonki 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta limonki

65 g
107,54 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 18 opinii
BOBSNAIL Ciasteczka owocowe Jabłko Truskawka w Belgijskiej mlecznej czekoladzie (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Ciasteczka owocowe Jabłko Truskawka w Belgijskiej mlecznej czekoladzie (bezglutenowe)

30 g
189,67 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 7 opinii
CRISPY Suszone jabłka o smaku truskawek 18 g

CRISPY

Suszone jabłka o smaku truskawek

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 14 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malina (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-malina (bezglutenowe)

30 g
171,67 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 6 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowa (bezglutenowe)

30 g
171,67 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
4.9
z 16 opinii
CRISPY Jabłka ze smakiem mango 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem mango

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
4.9
z 11 opinii
CRISPY Jabłka ze smakiem owoców leśnych 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem owoców leśnych

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
4.8
z 4 opinii
CRISPY Jabłka ze smakiem czarnej porzeczki 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem czarnej porzeczki

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 7 opinii
CRISPY Jabłka ze smakiem ananasa 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem ananasa

18 g
199,44 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027
5.0
z 9 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-truskawkowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-truskawkowa

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-śliwkowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-śliwkowa

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 11 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-jeżynowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-jeżynowa

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.5
z 2 opinii
CRISPY Natural Kawałki jabłek o smaku marakui 18 g

CRISPY Natural

Kawałki jabłek o smaku marakui

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 14 opinii
CRISPY Natural Chrupsy Truskawki suszone 10 g

CRISPY Natural Chrupsy

Truskawki suszone

10 g
369,00 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
5.0
z 20 opinii
BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Malina (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Malina (bezglutenowe)

60 g
154,17 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 12 opinii
BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Borówka (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Borówka (bezglutenowe)

60 g
154,17 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 12 opinii
BAKALLAND Chipsy bananowe 200 g

BAKALLAND

Chipsy bananowe

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 3 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-malina-czarna porzeczka bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-malina-czarna porzeczka bezglutenowa

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
5.0
z 4 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 4 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO 100 g

BIO PLANET

Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO

100 g
154,90 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
4.5
z 2 opinii
CRISPY NATURAL Jabłko suszone o smaku dzikiej róży i liczi 50 g

CRISPY NATURAL

Jabłko suszone o smaku dzikiej róży i liczi

50 g
139,80 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.6
z 10 opinii
PORCJA DOBRA Kulki mocy owocowo-orzechowe 144 g

PORCJA DOBRA

Kulki mocy owocowo-orzechowe

144 g
101,04 zł/kg
Cena14,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki HEBAR

4.9
z 27 opinii

36% taniej

HEBAR Chipsy bananowe 300 g

HEBAR

Chipsy bananowe

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 110 opinii

20% taniej

HEBAR Słonecznik łuskany 400 g

HEBAR

Słonecznik łuskany

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 64 opinii
HEBAR Orzechy włoskie łuskane 300 g

HEBAR

Orzechy włoskie łuskane

300 g
66,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 71 opinii
HEBAR Orzechy nerkowca 400 g

HEBAR

Orzechy nerkowca

400 g
72,47 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 31 opinii
HEBAR Mieszanka studencka premium 400 g

HEBAR

Mieszanka studencka premium

400 g
43,97 zł/kg
Cena promocyjna17,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 59 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 300 g

HEBAR

Pistacje prażone solone

300 g
83,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 33 opinii

17% taniej

HEBAR Orzeszki ziemne w karmelu 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne w karmelu

400 g
24,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 59 opinii
HEBAR Migdały 400 g

HEBAR

Migdały

400 g
69,72 zł/kg
Cena promocyjna27,89 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 64 opinii
HEBAR Żurawina suszona 400 g

HEBAR

Żurawina suszona

400 g
46,47 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 58 opinii
HEBAR Śliwki suszone 400 g

HEBAR

Śliwki suszone

400 g
42,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 9 opinii
HEBAR Orzechy laskowe 400 g

HEBAR

Orzechy laskowe

400 g
94,97 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 46 opinii
HEBAR Mieszanka studencka klasyczna 400 g

HEBAR

Mieszanka studencka klasyczna

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 89 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne smażone solone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne smażone solone

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 56 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne prażone niesolone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne prażone niesolone

400 g
29,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 67 opinii
HEBAR Daktyle suszone (bez pestek) 400 g

HEBAR

Daktyle suszone (bez pestek)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 61 opinii
HEBAR Popcorn 500 g

HEBAR

Popcorn

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store