Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Zdrowe przekąski
Przekąski owocowe
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa
Przekąska owocowa o smaku jabłko mango bezglutenowa Ninja bunny 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa

15 g
Ninja bunny
Polska

Cena3,19 zł
212,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bunny Ninja o smaku jabłka i mango to pyszna owocowa przekąska powstała z nieoczywistego połączenia klasyki z egzotyką. Jej słodkość zapewniają wyłącznie naturalnie występujące cukry. Bunny Ninja wyciska cały smak z owoców i zawija go w apetycznego rollsa, który nie tylko wybornie smakuje, ale i pobudza dziecięcą kreatywność. W opakowaniu znajduje się jedna, wyjątkowo długa żelka zwinięta w dużą serpentynę, zapewniając niekończącą się słodką zabawę. Bunny Ninja to przekąska przyszłości, która smakiem przebija dostępne na rynku smakołyki, a niebanalną formą zachęca małych odkrywców do eksplorowania owocowego świata. Zakręcone przekąski dostępne są w kolorowych, zwracających uwagę displayach, które w dwóch rzędach mieszczą aż 28 sztuk produktu.


Cechy

z owoców pyszna naturalna słodycz bez dodatku cukru zabawny kształt prosty skład

produkt bezglutenowy

składniki pochodzenia naturalnego

źródło błonnika


Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1335.00 kJ
15.9%
Wartość energetyczna (kcal)
315.00 kcal
15.8%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
74.00 g
28.5%
w tym cukry (g)
62.00 g
68.9%
Błonnik (g)
5.10 g
Białko (g)
1.20 g
2.4%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
212,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
MERKURY S.A.
Marka:
Ninja bunny
EAN:
5902444124517
Cena za kg:
212,67 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
Ninja bunny
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MERKURY S.A.
EAN:
5902444124517

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości oraz numer partii na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Bunny Ninja


Marka standaryzowana

MarkaBunny Ninja

Opis produktu

Bunny Ninja o smaku jabłka i mango to pyszna owocowa przekąska powstała z nieoczywistego połączenia klasyki z egzotyką. Jej słodkość zapewniają wyłącznie naturalnie występujące cukry. Bunny Ninja wyciska cały smak z owoców i zawija go w apetycznego rollsa, który nie tylko wybornie smakuje, ale i pobudza dziecięcą kreatywność. W opakowaniu znajduje się jedna, wyjątkowo długa żelka zwinięta w dużą serpentynę, zapewniając niekończącą się słodką zabawę. Bunny Ninja to przekąska przyszłości, która smakiem przebija dostępne na rynku smakołyki, a niebanalną formą zachęca małych odkrywców do eksplorowania owocowego świata. Zakręcone przekąski dostępne są w kolorowych, zwracających uwagę displayach, które w dwóch rzędach mieszczą aż 28 sztuk produktu.


O marce

Bunny Ninja Wojownik z natury


O producencie

Jestem pogromcą cukru, konserwantów i sztucznych składników oraz wszystkich innych niezdrowości w przekąskach dla dzieci. Przedstawiam pyszne, owocowe smakołyki o zabawnych kształtach, prostym składzie i przygotowanych bez dodanego cukru. Moje przekąski to sama słodycz ale pysznie naturalna, z owoców, a nie białego, brązowego czy innego cukru! Maksimum owoców w zabawnych kształtach Moją misją jest dostarczać tylko zdrowe przekąski. Nie lubię, kiedy do smakołyków dodawany jest cukier, bo po co? Moje przekąski to same owoce o zabawnych kształtach i różnych rozmiarach. Zwykły, owocowy batonik? Nie, to nie ode mnie! Ja nie tworzę nudnych przekąsek, tylko „owocową frajdę”!


Oświadczenia żywieniowe

Źródło błonnika


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przekąska owocowa

Wariant jabłko mango

Produkty z kategorii Przekąski owocowe

4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 27 opinii

36% taniej

HEBAR Chipsy bananowe 300 g

HEBAR

Chipsy bananowe

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
BOBSNAIL Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w Belgijskiej ciemnej czekoladzie (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w Belgijskiej ciemnej czekoladzie (bezglutenowe)

30 g
183,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
5.0
z 20 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

30 g
149,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 16 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-borówkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-borówkowa (bezglutenowe)

30 g
149,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 16 opinii
BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Truskawka (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Truskawka (bezglutenowe)

60 g
149,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 30 opinii
CRISPY Natural Suszone chipsy z jabłka 18 g

CRISPY Natural

Suszone chipsy z jabłka

18 g
193,89 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.9
z 59 opinii
SADY WINCENTA Chipsy jabłkowe 25 g

SADY WINCENTA

Chipsy jabłkowe

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 21 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-gruszka-borówka (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-gruszka-borówka (bezglutenowe)

14 g
210,71 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
5.0
z 21 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe)

14 g
213,57 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
4.7
z 17 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe)

14 g
210,71 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 36 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta pomarańczowe 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta pomarańczowe

65 g
107,54 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 17 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta limonki 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta limonki

65 g
107,54 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 18 opinii
BOBSNAIL Ciasteczka owocowe Jabłko Truskawka w Belgijskiej mlecznej czekoladzie (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Ciasteczka owocowe Jabłko Truskawka w Belgijskiej mlecznej czekoladzie (bezglutenowe)

30 g
189,67 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 7 opinii
CRISPY Suszone jabłka o smaku truskawek 18 g

CRISPY

Suszone jabłka o smaku truskawek

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 14 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malina (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-malina (bezglutenowe)

30 g
171,67 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 6 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowa (bezglutenowe)

30 g
171,67 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
4.9
z 16 opinii
CRISPY Jabłka ze smakiem mango 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem mango

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
4.9
z 11 opinii
CRISPY Jabłka ze smakiem owoców leśnych 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem owoców leśnych

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
4.8
z 4 opinii
CRISPY Jabłka ze smakiem czarnej porzeczki 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem czarnej porzeczki

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 7 opinii
CRISPY Jabłka ze smakiem ananasa 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem ananasa

18 g
199,44 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027
5.0
z 9 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-truskawkowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-truskawkowa

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-śliwkowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-śliwkowa

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 11 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-jeżynowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-jeżynowa

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.5
z 2 opinii
CRISPY Natural Kawałki jabłek o smaku marakui 18 g

CRISPY Natural

Kawałki jabłek o smaku marakui

18 g
221,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 14 opinii
CRISPY Natural Chrupsy Truskawki suszone 10 g

CRISPY Natural Chrupsy

Truskawki suszone

10 g
369,00 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
5.0
z 20 opinii
BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Malina (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Malina (bezglutenowe)

60 g
154,17 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 12 opinii
BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Borówka (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Borówka (bezglutenowe)

60 g
154,17 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 12 opinii
BAKALLAND Chipsy bananowe 200 g

BAKALLAND

Chipsy bananowe

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 3 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-malina-czarna porzeczka bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-malina-czarna porzeczka bezglutenowa

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
5.0
z 4 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 4 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO 100 g

BIO PLANET

Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO

100 g
154,90 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
4.5
z 2 opinii
CRISPY NATURAL Jabłko suszone o smaku dzikiej róży i liczi 50 g

CRISPY NATURAL

Jabłko suszone o smaku dzikiej róży i liczi

50 g
139,80 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.6
z 10 opinii
PORCJA DOBRA Kulki mocy owocowo-orzechowe 144 g

PORCJA DOBRA

Kulki mocy owocowo-orzechowe

144 g
101,04 zł/kg
Cena14,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki Ninja bunny

4.7
z 3 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-malina-czarna porzeczka bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-malina-czarna porzeczka bezglutenowa

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.8
z 4 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store