Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy włoskie
Połówki
Bakaliowa Dolina Orzechy włoskie
Orzechy włoskie Bakaliowa Dolina 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

Bakaliowa Dolina Orzechy włoskie

1 kg
Bakaliowa Dolina
Chiny

Cena47,99 zł
47,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość, duża paczka i rozsądna cena.
01.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.06.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2025
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
HEBAR
Marka:
Bakaliowa Dolina
EAN:
5901954001615
Cena za kg:
47,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
Bakaliowa Dolina
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEBAR
EAN:
5901954001615

Produkty z kategorii Orzechy włoskie

5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 19 opinii
HEBAR Orzechy włoskie 100 g

HEBAR

Orzechy włoskie

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
Bakaliowa Dolina Orzechy włoskie 1 kg

Bakaliowa Dolina

Orzechy włoskie

1 kg
47,99 zł/kg
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
3.8
z 6 opinii
BIO PLANET Orzechy włoskie BIO 300 g

BIO PLANET

Orzechy włoskie BIO

300 g
93,30 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Produkty marki Bakaliowa Dolina

4.8
z 13 opinii
Bakaliowa Dolina Orzechy nerkowca (połówki) 1 kg

Bakaliowa Dolina

Orzechy nerkowca (połówki)

1 kg
47,99 zł/kg
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store