Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy rybne
Inne ryby
GRAAL Szprot w sosie pomidorowym
Szprot w sosie pomidorowym GRAAL 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 44 opinii

GRAAL Szprot w sosie pomidorowym

300 g
GRAAL

Cena7,19 zł
23,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szprot w sosie pomidorowym 300 g to produkt najwyższej jakości, który uznawany jest za jedną z najpopularniejszych konserw rybnych. Pomimo długoletniej obecności na rynku cały czas cieszy się obszernym gronem zwolenników.


GRAAL Szprot w sosie pomidorowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2029

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
459.00 kJ
5.5%
Wartość energetyczna (kcal)
109.00 kcal
5.5%
Tłuszcz (g)
4.30 g
6.1%
Węglowodany (g)
6.10 g
2.3%
Białko (g)
11.80 g
23.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Vera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Vera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Vera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.04.2026
0
0
Vera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.02.2026
0
0
Vera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.02.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
GRAAL
Marka:
GRAAL
EAN:
5903895011159
Cena za kg:
23,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
GRAAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRAAL
EAN:
5903895011159

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +4 °C do +25 °C przy wilgotności względnej do 80%.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 25

Maks. wilgotność % 80


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja 100 g zawiera: energia 109 kcal 5%, tłuszcz 4,3 g 6% %GDA* * Indywidualne zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze może być wyższe lub niższe, zależnie od płci, wieku, poziomu aktywności fizycznej i innych czynników. Opakowanie zawiera 3 sugerowane porcje. Konserwa rybna sterylizowana.


Informacje producenta

Marka

GRAAL


Marka standaryzowana

MarkaGraal

Opis produktu

Szprot w sosie pomidorowym 300 g to produkt najwyższej jakości, który uznawany jest za jedną z najpopularniejszych konserw rybnych. Pomimo długoletniej obecności na rynku cały czas cieszy się obszernym gronem zwolenników.

Produkty z kategorii Inne ryby

4.9
z 74 opinii
GRAAL Szprot w sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Szprot w sosie pomidorowym

170 g
35,24 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 47 opinii
RIGA GOLD Szproty wędzone w oliwie z oliwek 270 g

RIGA GOLD

Szproty wędzone w oliwie z oliwek

270 g
64,78 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2030
4.9
z 90 opinii
RIGA GOLD Szproty wędzone w oleju 275 g

RIGA GOLD

Szproty wędzone w oleju

275 g
61,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2029
4.9
z 44 opinii
DELICIUS Filety anchois w oleju słonecznikowym 58 g

DELICIUS

Filety anchois w oleju słonecznikowym

58 g
241,21 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 10 opinii
DELICIUS Filety anchois do pizzy 80 g

DELICIUS

Filety anchois do pizzy

80 g
234,87 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
4.6
z 5 opinii
DELICIUS Filety z anchois do pizzy (pikantne) 80 g

DELICIUS

Filety z anchois do pizzy (pikantne)

80 g
234,87 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
GRAAL Szprot winter podwędzany w oleju 170 g

GRAAL

Szprot winter podwędzany w oleju

170 g
38,53 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.7
z 13 opinii
DELICIUS Filety anchois w oliwie z oliwek 46 g

DELICIUS

Filety anchois w oliwie z oliwek

46 g
299,78 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.9
z 41 opinii
GRAAL Szprot winter w oleju 110 g

GRAAL

Szprot winter w oleju

110 g
56,27 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 44 opinii
GRAAL Szprot w sosie pomidorowym 300 g

GRAAL

Szprot w sosie pomidorowym

300 g
23,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 32 opinii
GRAAL Byczki w sosie pomidorowym 300 g

GRAAL

Byczki w sosie pomidorowym

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 4 opinii
GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE Karp w galarecie miodowej BIO 165 g

GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE

Karp w galarecie miodowej BIO

165 g
199,94 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027

Produkty marki GRAAL

5.0
z 20 opinii
GRAAL Filety ze śledzia w oleju 170 g

GRAAL

Filety ze śledzia w oleju

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 5 opinii
GRAAL Filety ze śledzia w lekko pikantnym sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Filety ze śledzia w lekko pikantnym sosie pomidorowym

170 g
48,18 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 64 opinii
GRAAL Sardynki w sosie pomidorowym 110 g

GRAAL

Sardynki w sosie pomidorowym

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 57 opinii
GRAAL Sardynki w oleju roślinnym 110 g

GRAAL

Sardynki w oleju roślinnym

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 74 opinii
GRAAL Szprot w sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Szprot w sosie pomidorowym

170 g
35,24 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 126 opinii
GRAAL Filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Filety z makreli w sosie pomidorowym

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 49 opinii
GRAAL Filety z makreli w oleju 170 g

GRAAL

Filety z makreli w oleju

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 35 opinii
GRAAL Filety z makreli w sosie pomidorowym ze słodkim chili 170 g

GRAAL

Filety z makreli w sosie pomidorowym ze słodkim chili

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 43 opinii
GRAAL Sałatka z makrelą pikantna 300 g

GRAAL

Sałatka z makrelą pikantna

300 g
22,63 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 34 opinii
GRAAL Tuńczyk - kawałki w sosie własnym 170 g

GRAAL

Tuńczyk - kawałki w sosie własnym

170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2028
4.9
z 26 opinii
GRAAL Tuńczyk - kawałki w oleju roślinnym 170 g

GRAAL

Tuńczyk - kawałki w oleju roślinnym

170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2029
4.9
z 47 opinii
GRAAL Filety z makreli (bez skóry) w sosie pomidorowym bezglutenowe 110 g

GRAAL

Filety z makreli (bez skóry) w sosie pomidorowym bezglutenowe

110 g
79,91 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 87 opinii
GRAAL Szprot winter podwędzany w oleju 170 g

GRAAL

Szprot winter podwędzany w oleju

170 g
38,53 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 36 opinii
GRAAL MEXICANA Tuńczyk z warzywami 280 g

GRAAL

MEXICANA Tuńczyk z warzywami

280 g
32,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 18 opinii
GRAAL Sałatka z tuńczyka po węgiersku 160 g

GRAAL

Sałatka z tuńczyka po węgiersku

160 g
39,31 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 41 opinii
GRAAL Szprot winter w oleju 110 g

GRAAL

Szprot winter w oleju

110 g
56,27 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store