Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy rybne
Śledzie
GRAAL Filety ze śledzia w lekko pikantnym sosie pomidorowym
Filety ze śledzia w lekko pikantnym sosie pomidorowym GRAAL 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

GRAAL Filety ze śledzia w lekko pikantnym sosie pomidorowym

170 g
GRAAL
Polska

Cena8,19 zł
48,18 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Źródło witaminy D. Źródło witaminy B12. Źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 Źródło białka - 22 g w opakowaniu


Cechy

moc protein 22 g w opakowaniu*

witamina B12

witamina D

* Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia


GRAAL Filety ze śledzia w lekko pikantnym sosie pomidorowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Dostępne warianty
GRAAL Filety ze śledzia w oleju
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
817.00 kJ
9.7%
Wartość energetyczna (kcal)
196.00 kcal
9.8%
Tłuszcz (g)
14.00 g
20.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.10 g
15.5%
Węglowodany (g)
4.00 g
1.5%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Witamina B12 (µg)
3.60 g
144.0%
Witamina D (µg)
10.30 g
206.0%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
3.10 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
48,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
GRAAL
Marka:
GRAAL
EAN:
5903895642322
Cena za kg:
48,18 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
GRAAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRAAL
EAN:
5903895642322

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podano na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt do bezpośredniego spożycia.


Informacje producenta

Marka

Graal


Marka standaryzowana

MarkaGraal

Podmarka

Sub Brand Moc Protein


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Źródło witaminy D. Źródło witaminy B12. Źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 Źródło białka - 22 g w opakowaniu


Oświadczenia żywieniowe

Źródło witaminy D.

Źródło witaminy B12.

Źródło kwasów tłuszczowych Omega 3

Źródło białka - 22 g w opakowaniu


Oświadczenia zdrowotne

Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej.

Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Filety ze śledzia

Wariant w lekko pikantnym sosie pomidorowym

Produkty z kategorii Śledzie

5.0
z 20 opinii
GRAAL Filety ze śledzia w oleju 170 g

GRAAL

Filety ze śledzia w oleju

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 5 opinii
GRAAL Filety ze śledzia w lekko pikantnym sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Filety ze śledzia w lekko pikantnym sosie pomidorowym

170 g
48,18 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 25 opinii
GRAAL Fileciki śledziowe w pikantnym sosie 110 g

GRAAL

Fileciki śledziowe w pikantnym sosie

110 g
52,64 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Produkty marki GRAAL

5.0
z 20 opinii
GRAAL Filety ze śledzia w oleju 170 g

GRAAL

Filety ze śledzia w oleju

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 64 opinii
GRAAL Sardynki w sosie pomidorowym 110 g

GRAAL

Sardynki w sosie pomidorowym

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 57 opinii
GRAAL Sardynki w oleju roślinnym 110 g

GRAAL

Sardynki w oleju roślinnym

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 74 opinii
GRAAL Szprot w sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Szprot w sosie pomidorowym

170 g
35,24 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 126 opinii
GRAAL Filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Filety z makreli w sosie pomidorowym

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 49 opinii
GRAAL Filety z makreli w oleju 170 g

GRAAL

Filety z makreli w oleju

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 35 opinii
GRAAL Filety z makreli w sosie pomidorowym ze słodkim chili 170 g

GRAAL

Filety z makreli w sosie pomidorowym ze słodkim chili

170 g
51,71 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 43 opinii
GRAAL Sałatka z makrelą pikantna 300 g

GRAAL

Sałatka z makrelą pikantna

300 g
22,63 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 34 opinii
GRAAL Tuńczyk - kawałki w sosie własnym 170 g

GRAAL

Tuńczyk - kawałki w sosie własnym

170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2028
4.9
z 26 opinii
GRAAL Tuńczyk - kawałki w oleju roślinnym 170 g

GRAAL

Tuńczyk - kawałki w oleju roślinnym

170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2029
4.9
z 47 opinii
GRAAL Filety z makreli (bez skóry) w sosie pomidorowym bezglutenowe 110 g

GRAAL

Filety z makreli (bez skóry) w sosie pomidorowym bezglutenowe

110 g
79,91 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 87 opinii
GRAAL Szprot winter podwędzany w oleju 170 g

GRAAL

Szprot winter podwędzany w oleju

170 g
38,53 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 36 opinii
GRAAL MEXICANA Tuńczyk z warzywami 280 g

GRAAL

MEXICANA Tuńczyk z warzywami

280 g
32,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 18 opinii
GRAAL Sałatka z tuńczyka po węgiersku 160 g

GRAAL

Sałatka z tuńczyka po węgiersku

160 g
39,31 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 41 opinii
GRAAL Szprot winter w oleju 110 g

GRAAL

Szprot winter w oleju

110 g
56,27 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 44 opinii
GRAAL Szprot w sosie pomidorowym 300 g

GRAAL

Szprot w sosie pomidorowym

300 g
23,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store