Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy rybne
Inne ryby
RIGA GOLD Szproty wędzone w oliwie z oliwek
Szproty wędzone w oliwie z oliwek RIGA GOLD 270g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 47 opinii

RIGA GOLD Szproty wędzone w oliwie z oliwek

270 g
RIGA GOLD
Łotwa

Cena17,49 zł
64,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 08.01.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna rybka i zdrowa.
25.06.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne. Szklane opakowanie, oliwa z oliwek - super.
21.06.2026
0
1
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne. Szklane opakowanie, oliwa z oliwek - super.
19.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyborne, jedyne szproty, jakie jadam.
01.03.2026
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję je od dawna - znakomicie wyselekcjonowane i oczyszczone małe szprotki (nie zdarzyło mi się znaleźć choćby najmniejszej ości ) + dobrej jakości oliwa
08.02.2026
1
1
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre szprotki, zawsze je kupuję❤️
04.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Śliczne szprotki w dobrej oliwie nadają się do różnych salat
22.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne i zdrowe!
22.05.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre szproty, jak dawniej
07.04.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
TERESA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
64,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
270 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
RIGA GOLD
EAN:
4751001581482
Cena za kg:
64,78 zł/kg
Waga:
270 g
Marka:
RIGA GOLD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
4751001581482

Produkty z kategorii Inne ryby

4.9
z 74 opinii
GRAAL Szprot w sosie pomidorowym 170 g

GRAAL

Szprot w sosie pomidorowym

170 g
35,24 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 47 opinii
RIGA GOLD Szproty wędzone w oliwie z oliwek 270 g

RIGA GOLD

Szproty wędzone w oliwie z oliwek

270 g
64,78 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2030
4.9
z 90 opinii
RIGA GOLD Szproty wędzone w oleju 275 g

RIGA GOLD

Szproty wędzone w oleju

275 g
61,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2029
4.9
z 44 opinii
DELICIUS Filety anchois w oleju słonecznikowym 58 g

DELICIUS

Filety anchois w oleju słonecznikowym

58 g
241,21 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 10 opinii
DELICIUS Filety anchois do pizzy 80 g

DELICIUS

Filety anchois do pizzy

80 g
234,87 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
4.6
z 5 opinii
DELICIUS Filety z anchois do pizzy (pikantne) 80 g

DELICIUS

Filety z anchois do pizzy (pikantne)

80 g
234,87 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
GRAAL Szprot winter podwędzany w oleju 170 g

GRAAL

Szprot winter podwędzany w oleju

170 g
38,53 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.7
z 13 opinii
DELICIUS Filety anchois w oliwie z oliwek 46 g

DELICIUS

Filety anchois w oliwie z oliwek

46 g
299,78 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.9
z 41 opinii
GRAAL Szprot winter w oleju 110 g

GRAAL

Szprot winter w oleju

110 g
56,27 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 44 opinii
GRAAL Szprot w sosie pomidorowym 300 g

GRAAL

Szprot w sosie pomidorowym

300 g
23,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 32 opinii
GRAAL Byczki w sosie pomidorowym 300 g

GRAAL

Byczki w sosie pomidorowym

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 4 opinii
GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE Karp w galarecie miodowej BIO 165 g

GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE

Karp w galarecie miodowej BIO

165 g
199,94 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027

Produkty marki RIGA GOLD

4.9
z 90 opinii
RIGA GOLD Szproty wędzone w oleju 275 g

RIGA GOLD

Szproty wędzone w oleju

275 g
61,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store