Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Cukier i słodziki
Syropy cukrowe

Syropy cukrowe

Wróć do Cukier i słodziki

KlonowyDaktylowyZ agawyPozostałe syropy



5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028

5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028

4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

5.0
z 12 opinii
CLEARYS Oryginalny syrop klonowy 250 ml

CLEARYS

Oryginalny syrop klonowy

250 ml
159,96 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2029

4.7
z 11 opinii
BIG NATURE Syrop daktylowy 340 g

BIG NATURE

Syrop daktylowy

340 g
29,38 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

5.0
z 6 opinii
CLARKS Syrop klonowy 180 ml

CLARKS

Syrop klonowy

180 ml
149,94 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 1 opinii
NICK'S Syrop błonnikowy 300 g

NICK'S

Syrop błonnikowy

300 g
113,30 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027

4.8
z 4 opinii
NICK'S Syrop błonnikowy o smaku miodowym 300 g

NICK'S

Syrop błonnikowy o smaku miodowym

300 g
119,97 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027

5.0
z 21 opinii
BIO PLANET Syrop z agawy bezglutenowy BIO 660 g

BIO PLANET

Syrop z agawy bezglutenowy BIO

660 g
45,44 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028

5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop daktylowy bezglutenowy BIO 340 g

BIO PLANET

Syrop daktylowy bezglutenowy BIO

340 g
58,21 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 3 opinii
SO WELL Syrop daktylowo-klonowy BIO 189 ml

SO WELL

Syrop daktylowo-klonowy BIO

189 ml
104,71 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027


5.0
z 1 opinii
VIFRANC Syrop klonowy BIO (aromatyzowany bourbonem) 250 ml

VIFRANC

Syrop klonowy BIO (aromatyzowany bourbonem)

250 ml
127,16 zł/l
Cena31,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2028

VIFRANC Syrop klonowy BIO (aromatyzowany irlandzką whiskey) 250 ml

VIFRANC

Syrop klonowy BIO (aromatyzowany irlandzką whiskey)

250 ml
127,16 zł/l
Cena31,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store