Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Syropy
Klonowy
VIFRANC Syrop klonowy BIO (aromatyzowany bourbonem)
Syrop klonowy BIO (aromatyzowany bourbonem) VIFRANC 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

VIFRANC Syrop klonowy BIO (aromatyzowany bourbonem)

250 ml
VIFRANC
Kanada

Cena31,79 zł
127,16 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 13.05.2028
Dostępne warianty
VIFRANC Syrop klonowy BIO (aromatyzowany irlandzką whiskey)
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
127,16 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
ITALMEX
Marka:
VIFRANC
EAN:
8748550009174
Cena za kg:
127,16 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
VIFRANC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ITALMEX
EAN:
8748550009174

Produkty z kategorii Klonowy

5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
5.0
z 12 opinii
CLEARYS Oryginalny syrop klonowy 250 ml

CLEARYS

Oryginalny syrop klonowy

250 ml
159,96 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2029
5.0
z 6 opinii
CLARKS Syrop klonowy 180 ml

CLARKS

Syrop klonowy

180 ml
149,94 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
SO WELL Syrop daktylowo-klonowy BIO 189 ml

SO WELL

Syrop daktylowo-klonowy BIO

189 ml
104,71 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
VIFRANC Syrop klonowy BIO (aromatyzowany irlandzką whiskey) 250 ml

VIFRANC

Syrop klonowy BIO (aromatyzowany irlandzką whiskey)

250 ml
127,16 zł/l
Cena31,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
5.0
z 1 opinii
VIFRANC Syrop klonowy BIO (aromatyzowany bourbonem) 250 ml

VIFRANC

Syrop klonowy BIO (aromatyzowany bourbonem)

250 ml
127,16 zł/l
Cena31,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2028

Produkty marki VIFRANC

VIFRANC Syrop klonowy BIO (aromatyzowany irlandzką whiskey) 250 ml

VIFRANC

Syrop klonowy BIO (aromatyzowany irlandzką whiskey)

250 ml
127,16 zł/l
Cena31,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store