Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Syropy
Daktylowy
BIG NATURE Syrop daktylowy
Syrop daktylowy BIG NATURE 340g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 11 opinii

BIG NATURE Syrop daktylowy

340 g
BIG NATURE
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Cena9,99 zł
29,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
73%
4
27%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jessica
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo gęsty
25.03.2026
0
0
natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.07.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
340 g
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5903293144329
Cena za kg:
29,38 zł/kg
Waga:
340 g
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5903293144329

Produkty z kategorii Daktylowy

5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop daktylowy bezglutenowy BIO 340 g

BIO PLANET

Syrop daktylowy bezglutenowy BIO

340 g
58,21 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 11 opinii
BIG NATURE Syrop daktylowy 340 g

BIG NATURE

Syrop daktylowy

340 g
29,38 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 3 opinii
SO WELL Syrop daktylowo-klonowy BIO 189 ml

SO WELL

Syrop daktylowo-klonowy BIO

189 ml
104,71 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 82 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 34 opinii

28% taniej

BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
53,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2028
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store