Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma sucha dla kota
Dla kotów wrażliwych
PURINA ONE SENSITIVE Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ryż
Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ryż SENSITIVE PURINA ONE 800g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

PURINA ONE SENSITIVE Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ryż

800 g
PURINA ONE

Cena24,99 zł
31,24 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.10.2025
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,24 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
800 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
PURINA ONE
EAN:
7613032621810
Cena za kg:
31,24 zł/kg
Waga:
800 g
Marka:
PURINA ONE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613032621810

Produkty z kategorii Dla kotów wrażliwych

4.7
z 7 opinii
ROYAL CANIN Sensible Feline 33 Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Sensible Feline 33

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym układem pokarmowym bezzbożowy z indykiem i łososiem 2 kg

BRIT Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym układem pokarmowym bezzbożowy z indykiem i łososiem

2 kg
34,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Digestive Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Digestive Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 23 opinii
PURINA ONE SENSITIVE Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ryż 800 g

PURINA ONE SENSITIVE

Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ryż

800 g
31,24 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki PURINA ONE

4.9
z 10 opinii
PURINA ONE Indoor Formuła Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Indoor Formuła

Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 9 opinii
PURINA ONE Sterilcat Pokarm dla kota Indyk i Zielony Groszek 85 g

PURINA ONE Sterilcat

Pokarm dla kota Indyk i Zielony Groszek

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 3 opinii
PURINA ONE Junior Pokarm dla kota o sm. łososia 85 g

PURINA ONE Junior

Pokarm dla kota o sm. łososia

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
PURINA ONE Junior Karma dla kotów z kurczakiem (4x85g) 340 g

PURINA ONE Junior

Karma dla kotów z kurczakiem (4x85g)

340 g
55,85 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 39 opinii
PURINA ONE Adult Karma dla dorosłych kotów bogata w wołowinę i pełne ziarna 800 g

PURINA ONE Adult

Karma dla dorosłych kotów bogata w wołowinę i pełne ziarna

800 g
29,97 zł/kg
Cena23,98 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 15 opinii
PURINA ONE Adult Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pełne ziarna 800 g

PURINA ONE Adult

Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pełne ziarna

800 g
29,97 zł/kg
Cena23,98 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 22 opinii
PURINA ONE Indoor Formuła Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ziarna 800 g

PURINA ONE Indoor Formuła

Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ziarna

800 g
31,24 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
PURINA ONE Coat&Hairball Karma dla dorosłych kotów bogata w kurczaka i ziarna 800 g

PURINA ONE Coat&Hairball

Karma dla dorosłych kotów bogata w kurczaka i ziarna

800 g
31,24 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 9 opinii
PURINA ONE Junior Karma dla kociąt bogata w kurczaka i z pełnymi ziarnami 800 g

PURINA ONE Junior

Karma dla kociąt bogata w kurczaka i z pełnymi ziarnami

800 g
31,24 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 10 opinii
PURINA ONE Dual Nature Spirulina Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów bogata w kurczaka 750 g

PURINA ONE Dual Nature Spirulina

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów bogata w kurczaka

750 g
33,32 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
PURINA ONE Mini Active Karma dla psów bogata w kurczaka z ryżem 800 g

PURINA ONE Mini Active

Karma dla psów bogata w kurczaka z ryżem

800 g
29,81 zł/kg
Cena23,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
PURINA ONE Mini Adult Karma dla psów bogata w wołowinę z ryżem 800 g

PURINA ONE Mini Adult

Karma dla psów bogata w wołowinę z ryżem

800 g
29,81 zł/kg
Cena23,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 11 opinii
PURINA ONE Adult Pokarm dla kota Kurczak i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Adult

Pokarm dla kota Kurczak i Zielona Fasolka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 5 opinii
PURINA ONE DualNature Uri-Balance Sterilized Karma dla dorosłych kotów łosoś 750 g

PURINA ONE DualNature

Uri-Balance Sterilized Karma dla dorosłych kotów łosoś

750 g
33,32 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store