Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma sucha dla kota
Dla kotów wrażliwych
BRIT Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym układem pokarmowym bezzbożowy z indykiem i łososiem
Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym układem pokarmowym bezzbożowy z indykiem i łososiem Care BRIT 2.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

BRIT Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym układem pokarmowym bezzbożowy z indykiem i łososiem

2 kg
BRIT
Czechy

Cena69,99 zł
34,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
BRIT Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów sterylizowanych i kastrowanych bezzbożowy z królikiem
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Blandyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 kg
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
BRIT
EAN:
8595602540709
Cena za kg:
34,99 zł/kg
Waga:
2 kg
Marka:
BRIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
8595602540709

Produkty z kategorii Dla kotów wrażliwych

4.7
z 7 opinii
ROYAL CANIN Sensible Feline 33 Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Sensible Feline 33

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym układem pokarmowym bezzbożowy z indykiem i łososiem 2 kg

BRIT Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym układem pokarmowym bezzbożowy z indykiem i łososiem

2 kg
34,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Digestive Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Digestive Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 23 opinii
PURINA ONE SENSITIVE Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ryż 800 g

PURINA ONE SENSITIVE

Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ryż

800 g
31,24 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki BRIT

5.0
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.7
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 33 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028
5.0
z 25 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.9
z 24 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
4.8
z 27 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
5.0
z 9 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 10 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.9
z 14 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
5.0
z 12 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
4.9
z 8 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2028
5.0
z 4 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z jagnięciną puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z jagnięciną puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store