Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
W proszku - barszcz i żurek
KNORR Żurek
Żurek KNORR 54g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 27 opinii

KNORR Żurek

54 g
KNORR
Polska

Cena3,99 zł
73,89 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Tradycyjny polski żurek z kolekcji Domowe Smaki Knorr to sposób na pyszną i błyskawicznie przyrządzoną zupę, która od pokoleń gości na polskich stołach.

Torebka zawiera mieszankę mąki żytniej, ziemniaków, wędzonego boczku oraz aromatycznych przypraw, które tworzą niepowtarzalny charakter dania. Wystarczy jedynie wymieszać z wodą i zagotować, bez konieczności zagęszczania i dodatkowego doprawiania.

Żurek możesz podawać samodzielnie, w kubku do picia, jako uzupełnienie drugiego dania, albo wzbogacić o ziemniaki, jajko czy kawałek kiełbasy tworząc sycącą potrawę obiadową.

Cechy

gwarantujemy: bez barwników, sposób na urozmaiconą dietę


KNORR Żurek


Produkt chwilowo niedostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
113.00 kJ
1.3%
Wartość energetyczna (kcal)
27.00 kcal
1.4%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
4.10 g
1.6%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Błonnik (g)
< 0.50 g
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.78 g
13.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
4%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawiera olej palmowy.
28.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
PAULINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
73,89 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
54 g
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
KNORR
EAN:
8718114706276
Cena za kg:
73,89 zł/kg
Waga:
54 g
Marka:
KNORR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8718114706276

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 1) Zawartość torebki wsyp do 750 ml zimnej wody i dokładnie wymieszaj. 2) Doprowadź do wrzenia i gotuj około 5 minut na małym ogniu, od czasu do czasu mieszając. Porcję zupy możesz wzbogacić o 100 g gotowanych ziemniaków i podawać z jajkiem i białą kiełbasą.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

1 porcja** zawiera: 300 kJ 75 kcal 4%* w 100 ml: 120 kJ / 30 kcal * % referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) **1 porcja = 250 ml. Opakowanie wystarcza do przygotowania 3 porcji zupy.


Informacje producenta

Marka

Knorr


Marka standaryzowana

MarkaKnorr

Podmarka

Podmarka Ulubione Smaki


O producencie

Zupa Knorr Ulubione Smaki Żurek to ukłon w stronę tradycji i smaku polskiej kuchni. Żurek, będący jednym z klasyków rodzimej gastronomii, ma fascynującą, wielowiekową historię. To nie tylko zwykła zupa, ale także uwielbiany przez całe rodziny symbol polskiej gościnności i wspólnego stołu. Żurek ma swoje korzenie w prasłowiańskich tradycjach kulinarnych. Przygotowuje się go na zakwasie żytnim, który nadaje mu charakterystyczny lekko kwaśny smak. A dziś, dzięki produktowi Knorr, możesz cieszyć się autentycznym smakiem żurku. Warto tu wspomnieć, że jest to produkt bez barwników. W jego składzie znajdziesz natomiast znane i lubiane warzywa pochodzące ze zrównoważonych upraw, czyli cebulę, czosnek i ziemniaki. Dodatkowy smak zapewniają przyprawy, takie jak majeranek, liść laurowy i pieprz. Żurek Ulubione Smaki Knorr jako zupa w proszku stanowi idealną bazę do przygotowania tego klasycznego dania w szybki i prosty sposób. Przekonaj się, że jedzenie na szybko wcale nie musi być złe. Możesz dodać do niego swoje ulubione składniki, jeśli masz ochotę wzbogacić swoje danie. Ziemniaki, kiełbasa, boczek, marchewka, chrzan, grzyby, makaron czy jajko to tylko kilka dodatków, które pogłębią smak tego aromatycznego żurku. Dzięki tej zupie możesz kontynuować tradycję serwowania pysznych polskich dań, które cieszą podniebienie i łączą nas przy stole. Koniecznie skosztuj także innych zup Knorr, takich jak zupa grzybowa czy barszcz biały. Są to potrawy, które przetrwały całe pokolenia, zyskując popularność dzięki wyjątkowym walorom smakowym, przywodzącym na myśl wspomnienia z dzieciństwa i rodzinne spotkania przy stole.


Podzielony opis produktu

Functional Name Żurek

Variant Żurek


Opis produktu

Na szczęście tą pyszną zupę można już szybko i prosto przygotować. Dodaj do niej swoje ulubione składniki. Ziemniaki, kiełbasa albo boczek, marchewkę, chrzan, grzyby, makaron, jajko to tylko niektóre z pomysłów. Więcej przepisów na żurek znajdziesz naszej stronie.

O marce

Doskonały smak leży w naszej naturze W skład produktów Knorr wchodzą najlepsze warzywa, zioła lub przyprawy uprawiane z poszanowaniem natury. Zbieramy je wtedy, gdy są odpowiednio dojrzałe i suszymy tak, by zachować ich naturalny smak i aromat.

Produkty z kategorii W proszku - barszcz i żurek

4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 65 opinii
WINIARY Żurek (na 3 porcje) 49 g

WINIARY

Żurek (na 3 porcje)

49 g
77,35 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Żurek z grzybami 49 g

WINIARY

Żurek z grzybami

49 g
77,35 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 49 opinii
WINIARY Barszcz czerwony ekspesowy (na 5 porcji) 60 g

WINIARY

Barszcz czerwony ekspesowy (na 5 porcji)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 30 opinii
KNORR Gorący Kubek Żurek z grzankami 17 g

KNORR Gorący Kubek

Żurek z grzankami

17 g
117,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 39 opinii
AMINO Barszcz czerwony z majerankiem 66 g

AMINO

Barszcz czerwony z majerankiem

66 g
45,30 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
WINIARY Barszcz czerwony z grzankami (instant) 16 g

WINIARY

Barszcz czerwony z grzankami (instant)

16 g
124,38 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
KUCHAREK Barszcz czerwony 48 g

KUCHAREK

Barszcz czerwony

48 g
31,04 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 27 opinii
KNORR Barszcz czerwony 53 g

KNORR

Barszcz czerwony

53 g
75,28 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
KUCHAREK Żurek śląski 46 g

KUCHAREK

Żurek śląski

46 g
30,22 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 6 opinii
KUCHAREK Barszcz biały 30 g

KUCHAREK

Barszcz biały

30 g
46,33 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki KNORR

5.0
z 67 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese 41 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 81 opinii
KNORR Nudle Ser w ziołach 61 g

KNORR Nudle

Ser w ziołach

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 55 opinii
KNORR FIX Spaghetti Napoli 45 g

KNORR FIX

Spaghetti Napoli

45 g
106,44 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 51 opinii
KNORR Gorący Kubek Serowa z grzankami 22 g

KNORR Gorący Kubek

Serowa z grzankami

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 78 opinii
KNORR Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem 19 g

KNORR Gorący Kubek

Pomidorowa z makaronem

19 g
104,74 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 26 opinii
KNORR Sos sałatkowy grecki 9 g

KNORR

Sos sałatkowy grecki

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 51 opinii
KNORR Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy 9 g

KNORR

Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 35 opinii
KNORR Sos sałatkowy włoski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy włoski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 28 opinii
KNORR Sos sałatkowy francuski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy francuski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese extra ziołowe 42 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese extra ziołowe

42 g
142,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 54 opinii
KNORR Gorący Kubek Rosół z kury z makaronem 12 g

KNORR Gorący Kubek

Rosół z kury z makaronem

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 37 opinii
KNORR FIX Mieszanka do potraw chińskich 37 g

KNORR FIX

Mieszanka do potraw chińskich

37 g
161,89 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 59 opinii
KNORR Gorący Kubek Pieczarkowa z grzankami 15 g

KNORR Gorący Kubek

Pieczarkowa z grzankami

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 50 opinii
KNORR Nudle Pomidorowe łagodne 65 g

KNORR Nudle

Pomidorowe łagodne

65 g
46,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 38 opinii
KNORR FIX Soczyste kotlety mielone 70 g

KNORR FIX

Soczyste kotlety mielone

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store