Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
W proszku - barszcz i żurek
WINIARY Barszcz czerwony z grzankami (instant)
Barszcz czerwony z grzankami (instant) WINIARY 16g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 12 opinii

WINIARY Barszcz czerwony z grzankami (instant)

16 g
WINIARY
Polska

Cena1,99 zł
124,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Barszcz czerwony z grzankami WINIARY to szybki sposób na gorący posiłek, zwłaszcza gdy jesteś w biegu. Ta odpowiednio doprawiona zupa, ma głęboki smak i kolor, dzięki czemu zawsze wychodzi perfekcyjnie. Opakowanie 16 g zawiera jedną porcję czerwonego barszczu instant, który przygotujesz zaledwie w kilka chwil, bez gotowania. Świetnie się sprawdzi się jako szybka przekąska na wycieczkę, uczelnię czy do pracy. WINIARY Barszcz czerwony z grzankami 16 g to: • Sposób na smaczną zupę bez gotowania. • Ulubiony smak, aromat i kolor. • Szybka przekąska na każdą okazję. • Danie dla prawdziwych smakoszy zup! Spakuj ją do torebki lub plecaka i zawsze miej przy sobie na wypadek nagłego głodu.


Cechy

po prostu dobre!


WINIARY Barszcz czerwony z grzankami (instant)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
122.00 kJ
1.5%
Wartość energetyczna (kcal)
29.00 kcal
1.5%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
5.80 g
2.2%
w tym cukry (g)
3.60 g
4.0%
Błonnik (g)
0.10 g
Białko (g)
0.40 g
0.8%
Sól (g)
0.83 g
13.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Wieslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
124,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
16 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613033758485
Cena za kg:
124,38 zł/kg
Waga:
16 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613033758485

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 1. Zawartość opakowania wsyp do kubka. 2. Zalej 200 ml wrzącej wody, dokładnie wymieszaj. 3. Produkt jest gotowy do spożycia po 3 minutach.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Barszcz czerwony z grzankami WINIARY to szybki sposób na gorący posiłek, zwłaszcza gdy jesteś w biegu. Ta odpowiednio doprawiona zupa, ma głęboki smak i kolor, dzięki czemu zawsze wychodzi perfekcyjnie. Opakowanie 16 g zawiera jedną porcję czerwonego barszczu instant, który przygotujesz zaledwie w kilka chwil, bez gotowania. Świetnie się sprawdzi się jako szybka przekąska na wycieczkę, uczelnię czy do pracy. WINIARY Barszcz czerwony z grzankami 16 g to: • Sposób na smaczną zupę bez gotowania. • Ulubiony smak, aromat i kolor. • Szybka przekąska na każdą okazję. • Danie dla prawdziwych smakoszy zup! Spakuj ją do torebki lub plecaka i zawsze miej przy sobie na wypadek nagłego głodu.


O marce

W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w gotowaniu i niemarnowaniu. Więcej na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Barszcz czerwony z grzankami

Produkty z kategorii W proszku - barszcz i żurek

4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 65 opinii
WINIARY Żurek (na 3 porcje) 49 g

WINIARY

Żurek (na 3 porcje)

49 g
77,35 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Żurek z grzybami 49 g

WINIARY

Żurek z grzybami

49 g
77,35 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 49 opinii
WINIARY Barszcz czerwony ekspesowy (na 5 porcji) 60 g

WINIARY

Barszcz czerwony ekspesowy (na 5 porcji)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 40 opinii
AMINO Barszcz czerwony z majerankiem 66 g

AMINO

Barszcz czerwony z majerankiem

66 g
45,30 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 30 opinii
KNORR Gorący Kubek Żurek z grzankami 17 g

KNORR Gorący Kubek

Żurek z grzankami

17 g
117,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
KUCHAREK Barszcz czerwony 48 g

KUCHAREK

Barszcz czerwony

48 g
31,04 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 12 opinii
WINIARY Barszcz czerwony z grzankami (instant) 16 g

WINIARY

Barszcz czerwony z grzankami (instant)

16 g
124,38 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 27 opinii
KNORR Barszcz czerwony 53 g

KNORR

Barszcz czerwony

53 g
75,28 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
KUCHAREK Żurek śląski 46 g

KUCHAREK

Żurek śląski

46 g
30,22 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 6 opinii
KUCHAREK Barszcz biały 30 g

KUCHAREK

Barszcz biały

30 g
46,33 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store