Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Odplamiacze i wybielacze
Wybielacze
ACE Wybielacz w płynie Lawenda 1000ml
Wybielacz Lawenda ACE 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

ACE Wybielacz w płynie Lawenda 1000ml

1 l
ACE

Cena11,99 zł
11,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

długotrwały zapach - utrzymujący się do 2 godzin, przy czyszczeniu powierzchni w stanie rozcieńczonym

podwójna ochrona

higiena - pielęgnacja włókien


ACE Wybielacz w płynie Lawenda 1000ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Dostępne warianty
ACE Wybielacz w płynie Classic 1000ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
stosuję stale do białaj bielizny👍️
31.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierwszy raz sapachowe Ace - super👍️
21.07.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Mirko
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.07.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
NAVO
Marka:
ACE
EAN:
8001480022621
Cena za kg:
11,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
ACE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8001480022621

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nie stosować na tkaninach wełnianych, jedwabnych i skórzanych


Przechowywanie

Data ważności: 1 rok od daty produkcji.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

środowiskoUwaga
wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

WYBIELACZ. Może powodować korozję metali. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami.


Informacje producenta

Marka

Ace


Marka standaryzowana

MarkaAce

Dodatkowe informacje

www.fatergroup.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wybielacz

Wariant lawenda

Produkty z kategorii Wybielacze

5.0
z 11 opinii
DR.BECKMANN Proszek wybielający Super Biel w saszetkach 3 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Proszek wybielający Super Biel w saszetkach 3 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2031
4.9
z 33 opinii
Nowość
ACE Wybielacz w płynie Classic 1000ml 1 l

ACE

Wybielacz w płynie Classic 1000ml

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.9
z 21 opinii
ACE Wybielacz w płynie Lawenda 1000ml 1 l

ACE

Wybielacz w płynie Lawenda 1000ml

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 8 opinii
DR.BECKMANN Proszek wybielajacy Super Biel 80g 80 g

DR.BECKMANN

Proszek wybielajacy Super Biel 80g

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ACE

5.0
z 13 opinii

26% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Lavender 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Lavender

750 ml
8,92 zł/l
Cena promocyjna6,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 26 opinii

26% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Flowers 750ml 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Flowers 750ml

750 ml
8,92 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
5.0
z 8 opinii
ACE Odplamiacz w płynie do tkanin kolorowych 1 l

ACE

Odplamiacz w płynie do tkanin kolorowych

1 l
14,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
4.7
z 19 opinii

26% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Lemon 750ml 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Lemon 750ml

750 ml
8,92 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 16 opinii
ACE Zawieszka do WC Eucalyptus Flower 2x48g 1 szt

ACE

Zawieszka do WC Eucalyptus Flower 2x48g

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
ACE Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1 l

ACE

Odplamiacz w płynie do tkanin białych

1 l
14,99 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 33 opinii
Nowość
ACE Wybielacz w płynie Classic 1000ml 1 l

ACE

Wybielacz w płynie Classic 1000ml

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.8
z 11 opinii
ACE Żel do czyszczenia WC Z Wybielaczem 700ml 700 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Z Wybielaczem 700ml

700 ml
20,50 zł/l
Cena14,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
5.0
z 7 opinii
ACE Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 700ml 700 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 700ml

700 ml
20,50 zł/l
Cena14,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
5.0
z 15 opinii
ACE Zawieszka do WC Marine Breeze 2x48g 1 szt

ACE

Zawieszka do WC Marine Breeze 2x48g

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
ACE Zawieszka do WC Citrus Explosion 2x48g 1 szt

ACE

Zawieszka do WC Citrus Explosion 2x48g

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
ACE Odplamiacz w sprayu do tkanin kolorowych 650 ml

ACE

Odplamiacz w sprayu do tkanin kolorowych

650 ml
23,06 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
5.0
z 6 opinii
ACE Płyn do mycia podłóg Białe Piżmo 1 l

ACE

Płyn do mycia podłóg Białe Piżmo

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
5.0
z 1 opinii
ACE Płyn do podłóg Lawenda 1 l

ACE

Płyn do podłóg Lawenda

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 27 opinii
ACE Wybielacz w płynie Lemon 1000ml 1 l

ACE

Wybielacz w płynie Lemon 1000ml

1 l
11,99 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store