Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Pomidorowe
TARCZYN Sok pomidorowy 100%
Sok pomidorowy 100% TARCZYN 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 192 opinii

TARCZYN Sok pomidorowy 100%

300 ml
TARCZYN
1 szt.15 szt.

Cena2,89 zł
9,63 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.


Cechy

Polska Marka


TARCZYN Sok pomidorowy 100%


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
83.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
19.00 kcal
1.0%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
2.90 g
3.2%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
0.90 g
1.8%
Sól (g)
0.65 g
10.8%
Potas (mg)
250.00 mg
12.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
192 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo lubię pić codziennie butelkę tego soku.❤️
20.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Często piję, zamiast kolacji
04.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ten też dobry!
05.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,63 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
TARCZYN
EAN:
5901067402484
Cena za kg:
9,63 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
TARCZYN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067402484

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem. Sprawdź zakrętkę, bo wklęsła gwarantuje, że butelka nie była wcześniej otwierana. Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwianie produktu.


Przechowywanie

Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Informacje producenta

Marka

Tarczyn


Marka standaryzowana

MarkaTarczyn

Opis produktu

Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.


Oświadczenia żywieniowe

Źródłu błonnika i potasu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok 100 %

Wariant pomidor z dodatkiem soli morskiej

Produkty z kategorii Pomidorowe

5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 216 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

1 l
4,79 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 96 opinii
HORTEX Sok pomidorowy 1 l

HORTEX

Sok pomidorowy

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 115 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 42 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 300 ml

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

300 ml
9,30 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 45 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 300 ml

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

300 ml
9,17 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 192 opinii
TARCZYN Sok pomidorowy 100% 300 ml

TARCZYN

Sok pomidorowy 100%

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 27 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy pikantny 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy pikantny

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 49 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
4.9
z 90 opinii
TYMBARK Sok 100% pomidor pikantny 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomidor pikantny

1 l
5,79 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 113 opinii
FORTUNA Sok 100% pomidorowo warzywny 1 l

FORTUNA

Sok 100% pomidorowo warzywny

1 l
5,45 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 51 opinii
FORTUNA Sok pomidorowy Tabasco 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomidorowy Tabasco 100%

1 l
5,29 zł/l
Cena5,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki TARCZYN

4.9
z 131 opinii
TARCZYN Sok 100% burak z jabłkiem 300 ml

TARCZYN

Sok 100% burak z jabłkiem

300 ml
11,97 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 36 opinii
TARCZYN Sok multiwitamina 8 witamin 300 ml

TARCZYN

Sok multiwitamina 8 witamin

300 ml
11,30 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 26 opinii
TARCZYN Jabłko Sok 100% 300 ml

TARCZYN

Jabłko Sok 100%

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 13 opinii
TARCZYN Nektar pomarańcza 300 ml

TARCZYN

Nektar pomarańcza

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store