Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Drób
Pozostałe z indyka
FRISCO FRESH Golonka z indyka
Golonka z indyka FRISCO FRESH 700g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 301 opinii

FRISCO FRESH Golonka z indyka

~700 g
FRISCO FRESH

Cena18,99 zł
27,13 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 8 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
301 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
01.05.2026
0
0
violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
z byt duża kość mało mięsa
10.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
💯👍️👍️👍️👍️👍️👍️
25.09.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżutkie 👍️
10.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość mięsa, świeże, bez zarzutu
08.04.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, świetne na wywar.
05.04.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
W jednej z dwóch paczek zamówionych golonka niestety, mówiąc krótko, śmierdziała pomimo, że była w terminie ważności. Zdarzyło się to co prawda pierwszy raz, ale chyba nie będę więcej zamawiać tego produktu
11.03.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Golonki marynuję 2 dni w zalewie z czosnkiem i ziołami potem krócej się piecze Ok 1 godz pod przykryciem i potem zrumieniam bez przykrycia. Smaczne, zdrowe mięso
25.02.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Normalne, wszystko ok.
02.12.2024
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety nieświeże, śmierdziało i musiałam wyrzucić, a termin był ok więc chyba zle przechowywanie.
27.11.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
golonki dobrej jakości
04.11.2024
0
0
Felicjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna
17.06.2024
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
nieduże, ładne goloneczki.
11.06.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię!
12.03.2024
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybko się ugotowała i jest smaczna
11.03.2024
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry jakościowo produkt, świeży, ze względu na kość idealny jako dodatek do innych rodzajów mięsa do rosołu.
08.01.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny produkt
19.12.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra do rosołu,polecam
05.12.2023
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i smsczne
20.10.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładnie wygląda, smaczna
29.09.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
700 g
Dostawca:
JANEX
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22228010
Cena za kg:
27,13 zł/kg
Waga:
700 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANEX
EAN:
22228010

Produkty z kategorii Pozostałe z indyka

4.8
z 405 opinii

17% taniej

INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
34,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
16,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 338 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 122 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
65,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 194 opinii
FRISCO FRESH Udziec indyka b/k ze skórą 585 g

FRISCO FRESH

Udziec indyka b/k ze skórą

~585 g
37,08 zł/kg
Cena21,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 301 opinii
FRISCO FRESH Golonka z indyka 700 g

FRISCO FRESH

Golonka z indyka

~700 g
27,13 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 157 opinii
FRISCO FRESH Skrzydełko indyka 550 g

FRISCO FRESH

Skrzydełko indyka

~550 g
25,44 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 213 opinii
FRISCO FRESH Wątróbka z indyka 600 g

FRISCO FRESH

Wątróbka z indyka

~600 g
19,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store