Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Półsłodkie
DAOS Cabernet Sauvignon
Cabernet Sauvignon DAOS 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 44 opinii

DAOS Cabernet Sauvignon

czerwone półsłodkie
półsłodkie
DAOS
750 ml
zawartość alkoholu: 13%
Mołdawia
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena25,99 zł
34,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.02.2031
Dostępne warianty
DAOS Cabernet Sauvignon bezalkoholowe
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
5%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jarek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre wino, słodnie i aromatyczne. Mołdawskie słyną z jakości i słodyczy
06.12.2025
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
😊👍 tradycyjnie to, czego oczekiwałem.
07.11.2025
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię to wino!
04.10.2025
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Wino doskonałe jakie już u Was zamawiałem.
12.05.2025
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Bastdzo dobry produkt, którego oczekiwałem.😊👍
16.04.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjemny „bukiet”, łagodne w piciu
10.06.2024
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie jest super.
04.08.2023
1
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione. Wszystkim smakuje
31.05.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wino smaczne, moje ulubione. Polecam
02.04.2023
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie bardzo dobre.
16.12.2022
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne winko, polecam.
15.05.2022
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze z najlepszych, wino po prostu.
10.04.2022
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze z najlepszych, wino po prostu. Przyjemny, słodki smak wina. To jest bardzo ładny zapach winka.
26.02.2022
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
To jest piękny aromat dobrego wina. Dobre wino, do kolacji czy do obiadu.
17.11.2021
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak na tą cenę to całkiem niezłe wino. Lekka słodycz, bez nadmiernej kwasowości.
26.10.2021
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
dla miłośników Cabernet Sauvignon
18.10.2021
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Odpowiednio dobrane uświetni każdą imprezę.
20.08.2021
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DAOS
EAN:
4840472011274
Cena za kg:
34,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
DAOS
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
4840472011274

Produkty z kategorii Półsłodkie

4.4
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo 17% 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo 17%

750 ml
53,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.7
z 31 opinii

17% taniej

CASTILLO LAGOMAR Semi Tinto 750 ml

CASTILLO LAGOMAR

Semi Tinto

750 ml
19,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 1 opinii

17% taniej

MAISON CASTEL Grenache 750 ml

MAISON CASTEL

Grenache

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 44 opinii
DAOS Cabernet Sauvignon 750 ml

DAOS

Cabernet Sauvignon

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
PORTADA Vinho Regional Lisboa 750 ml

PORTADA

Vinho Regional Lisboa

750 ml
47,40 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena35,55 zł
Do koszyka
TIERRA AUFERA Chile Czerwone Półsłodkie 750 ml

TIERRA AUFERA

Chile Czerwone Półsłodkie

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
BLACK DOKTOR Wine Red 750 ml

BLACK DOKTOR

Wine Red

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
FRESCO Wino półsłodkie 750 ml

FRESCO

Wino półsłodkie

750 ml
25,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
DAOS Pinot Noir 750 ml

DAOS

Pinot Noir

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
EMPORIUM Negroamaro Primitivo IGT Puglia 750 ml

EMPORIUM

Negroamaro Primitivo IGT Puglia

750 ml
37,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
IMIGLYKOS APOLLO Czerwone 750 ml

IMIGLYKOS APOLLO

Czerwone

750 ml
29,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
KAZBEK PEAK Kindzmarauli 750 ml

KAZBEK PEAK

Kindzmarauli

750 ml
49,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
Nowość
CROFT Fine Ruby Porto 750 ml

CROFT

Fine Ruby Porto

750 ml
91,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena68,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
CASA LEON Tinto BIO 750 ml

CASA LEON

Tinto BIO

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
OLD TBILISI ALAZANI Czerwone 750 ml

OLD TBILISI ALAZANI

Czerwone

750 ml
45,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
APPASSINERO Negroamaro Primitivo 750 ml

APPASSINERO

Negroamaro Primitivo

750 ml
43,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena32,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
Nowość
KAZBEK PEAK Saperavi 750 ml

KAZBEK PEAK

Saperavi

750 ml
49,32 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
GAMZIRI Saperavi 750 ml

GAMZIRI

Saperavi

750 ml
47,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena35,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PANUL Wino 750 ml

PANUL

Wino

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DAOS

4.8
z 33 opinii
DAOS Brandy 500 ml

DAOS

Brandy

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.7
z 33 opinii
DAOS Cabernet Sauvignon bezalkoholowe 750 ml

DAOS

Cabernet Sauvignon bezalkoholowe

750 ml
34,65 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
DAOS Treasure Cabernet Sauvignon 750 ml

DAOS Treasure

Cabernet Sauvignon

750 ml
38,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
DAOS Pinot Noir 750 ml

DAOS

Pinot Noir

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
DAOS Treasure Chardonnay 750 ml

DAOS Treasure

Chardonnay

750 ml
38,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
DAOS Chardonnay 750 ml

DAOS

Chardonnay

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
DAOS Sauvignon Blanc 750 ml

DAOS

Sauvignon Blanc

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store