Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Białe
Półsłodkie
DAOS Sauvignon Blanc
Sauvignon Blanc DAOS 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 33 opinii

DAOS Sauvignon Blanc

białe półsłodkie
półsłodkie
DAOS
750 ml
zawartość alkoholu: 12%
Mołdawia
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena25,99 zł
34,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 08.02.2031

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
33 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko na czas
28.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️👍️
05.11.2024
0
0
Roberto
zweryfikowano
Zgłaszam
Nic dodać nic ująć. Jest smak, barwa i bukiet zapachowy. Wszystko doskonale współgra ze sobą. Idealne na rodzinne spotkania. Polecam !!!🤝
23.07.2024
0
0
Roberto
zweryfikowano
Zgłaszam
DELIKATNE WINO Z NUTĄ KWIATOWĄ. SPOKOJNE I ZBILANSOWANE W SMAKU. DELIKATNIE SCHŁODZONE IDEALNIE PASUJE JAKO UZUPEŁNIENIE DELIKATNYCH SERÓW ORAZ SOCZYSTYCH OWOCÓW. POLECAM.
04.06.2024
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
smak dobry
14.11.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DAOS
EAN:
4840472021457
Cena za kg:
34,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
DAOS
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
4840472021457

Produkty z kategorii Półsłodkie

4.8
z 30 opinii

17% taniej

CASTILLO LAGOMAR Semi Blanco 750 ml

CASTILLO LAGOMAR

Semi Blanco

750 ml
19,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
GRAPE talk ALLES GUTE! Riesling 750 ml

GRAPE talk

ALLES GUTE! Riesling

750 ml
29,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
IL CAPOLAVORO Appasimento Bianco 750 ml

IL CAPOLAVORO

Appasimento Bianco

750 ml
35,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii

17% taniej

MAISON CASTEL Muscat 750 ml

MAISON CASTEL

Muscat

750 ml
39,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
UPER CASE Washington State Riesling 750 ml

UPER CASE

Washington State Riesling

750 ml
53,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.9
z 143 opinii
LIEBLINGSWEIN Białe 750 ml

LIEBLINGSWEIN

Białe

750 ml
33,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
TIERRA AUFERA Chile Białe Półsłodkie 750 ml

TIERRA AUFERA

Chile Białe Półsłodkie

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
TOKAJ Furmint 750 ml

TOKAJ

Furmint

750 ml
39,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
PORTADA Vinho Regional Lisboa 750 ml

PORTADA

Vinho Regional Lisboa

750 ml
47,40 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena35,55 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
IMIGLYKOS APHRODITE Białe 750 ml

IMIGLYKOS APHRODITE

Białe

750 ml
29,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena21,99 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
VIVOLOVIN Casa Leona Blanco BIO 750 ml

VIVOLOVIN

Casa Leona Blanco BIO

750 ml
39,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
DAOS Chardonnay 750 ml

DAOS

Chardonnay

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
FREIXENET Moscato 750 ml

FREIXENET

Moscato

750 ml
66,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
OLD TBILISI ALAZANI Białe 750 ml

OLD TBILISI ALAZANI

Białe

750 ml
45,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
GAMZIRI Rkatsiteli 750 ml

GAMZIRI

Rkatsiteli

750 ml
46,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
CAMPO VIEJO Semidulce 750 ml

CAMPO VIEJO

Semidulce

750 ml
43,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena32,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
KAZBEK PEAK Alzani Valley 750 ml

KAZBEK PEAK

Alzani Valley

750 ml
49,32 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
KUMALA Chardonnay 750 ml

KUMALA

Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
DAOS Sauvignon Blanc 750 ml

DAOS

Sauvignon Blanc

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
PANUL Sauvignon Blanc 750 ml

PANUL

Sauvignon Blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DAOS

4.8
z 33 opinii
DAOS Brandy 500 ml

DAOS

Brandy

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.7
z 33 opinii
DAOS Cabernet Sauvignon bezalkoholowe 750 ml

DAOS

Cabernet Sauvignon bezalkoholowe

750 ml
34,65 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 44 opinii
DAOS Cabernet Sauvignon 750 ml

DAOS

Cabernet Sauvignon

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
DAOS Treasure Cabernet Sauvignon 750 ml

DAOS Treasure

Cabernet Sauvignon

750 ml
38,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
DAOS Treasure Chardonnay 750 ml

DAOS Treasure

Chardonnay

750 ml
38,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
DAOS Chardonnay 750 ml

DAOS

Chardonnay

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
DAOS Pinot Noir 750 ml

DAOS

Pinot Noir

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store