Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Białe
Półwytrawne
Aromatyczne
CORTE VIGNA Chardonnay
Chardonnay CORTE VIGNA 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 51 opinii

CORTE VIGNA Chardonnay

białe półwytrawne
półwytrawne
CORTE VIGNA
750 ml
zawartość alkoholu: 11,5%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena24,99 zł
33,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.02.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
51 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
10%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatne, polecam
23.10.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko oki
03.10.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatny smak, super
05.08.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
26.06.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena adekwatna do jakości
26.04.2023
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
07.02.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
takie sobie
31.01.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam!
28.11.2022
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo je lubimy
20.11.2022
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealny do owoców morza
02.08.2022
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Kojarzy mi się z zapachem lata. Doskonały smak, polecam każdemu.
08.03.2022
1
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre za tą cenę.
18.02.2022
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam tak dobre winko. Wino ma bardzo przyjemny zapach. Doskonały smak, polecam każdemu.
06.01.2022
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre gatunkowo, delikatne w smaku
14.12.2021
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze w lodówce, więc nie oceniam. Wklejam ocenę bo ślepy algorytm mi każe
27.11.2021
0
1
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajne wino do lekkiej kolacji. Wino ma bardzo przyjemny zapach. Smak jest bardzo zrównoważony.
26.11.2021
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzeźwiający, lekko cierpki ale wspaniały smak. Takie winko jako aperitif to wręcz ideał. Zapach jest bardzo świeży, kojarzy się z kwiatami. Delikatny smak, fajnie orzeźwia.
23.11.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lekkie, smaczne i orzeźwiające wino. Zapach jest bardzo świeży, kojarzy się z kwiatami. Fajne wino do lekkiej kolacji.
18.11.2021
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pachnie świeżymi owocami i kwiatami.
19.10.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,32 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
CORTE VIGNA
EAN:
8003625073161
Cena za kg:
33,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
CORTE VIGNA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8003625073161

Produkty z kategorii Półwytrawne

4.9
z 7 opinii
GRAPE talk HOLA, SENORITA! Chardonnay 750 ml

GRAPE talk

HOLA, SENORITA! Chardonnay

750 ml
26,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna19,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii
LABYRINTH Białe 750 ml

LABYRINTH

Białe

750 ml
30,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.8
z 28 opinii
JACOB'S CREEK Sauvignon Blanc 750 ml

JACOB'S CREEK

Sauvignon Blanc

750 ml
35,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
CARLO ROSSI Białe 750 ml

CARLO ROSSI

Białe

750 ml
31,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.4
z 5 opinii
BAREFOOT Sauvignon Blanc 750 ml

BAREFOOT

Sauvignon Blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.4
z 12 opinii
HOME RUN Chardonnay 750 ml

HOME RUN

Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
LANDGRAF HESSEN Riesling 750 ml

LANDGRAF HESSEN

Riesling

750 ml
73,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka
4.8
z 51 opinii
CORTE VIGNA Chardonnay 750 ml

CORTE VIGNA

Chardonnay

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
TIERRA AUFERA Sauvignon Blanc 750 ml

TIERRA AUFERA

Sauvignon Blanc

750 ml
34,33 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena25,75 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
FINCA FANYA Viura 750 ml

FINCA FANYA

Viura

750 ml
26,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
GENESIS Białe 750 ml

GENESIS

Białe

750 ml
59,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena44,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
GRAPE GURU Bianco 750 ml

GRAPE GURU

Bianco

750 ml
47,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka
4.5
z 27 opinii
KUMALA Chenin Blanc 750 ml

KUMALA

Chenin Blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
KUMALA Chenin Blanc Reserva 750 ml

KUMALA

Chenin Blanc Reserva

750 ml
46,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
LOVELLI Bianco 750 ml

LOVELLI

Bianco

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FAKTORIA WIN Sangiovese InBianco 750 ml

FAKTORIA WIN

Sangiovese InBianco

750 ml
57,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena42,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store