Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Białe
Półwytrawne
Aromatyczne
FINCA FANYA Viura
Viura FINCA FANYA 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 27 opinii

FINCA FANYA Viura

białe półwytrawne
półwytrawne
FINCA FANYA
750 ml
zawartość alkoholu: 12%
Hiszpania
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena19,99 zł
26,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.11.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
19%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre białe wino,w dobrej cenie.
24.07.2026
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
super smaczne wino
01.12.2023
0
0
Aga_women@tlen.pl
zweryfikowano
Zgłaszam
Do rybek polecam
16.07.2023
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.06.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Konstancja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Konstancja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Konstancja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Konstancja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Konstancja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Michalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.03.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2024
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.10.2024
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2024
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
FINCA FANYA
EAN:
8412048001864
Cena za kg:
26,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
FINCA FANYA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8412048001864

Produkty z kategorii Półwytrawne

4.8
z 24 opinii
LABYRINTH Białe 750 ml

LABYRINTH

Białe

750 ml
30,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
GRAPE talk HOLA, SENORITA! Chardonnay 750 ml

GRAPE talk

HOLA, SENORITA! Chardonnay

750 ml
26,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna19,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 28 opinii
JACOB'S CREEK Sauvignon Blanc 750 ml

JACOB'S CREEK

Sauvignon Blanc

750 ml
35,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
CARLO ROSSI Białe 750 ml

CARLO ROSSI

Białe

750 ml
31,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.4
z 5 opinii
BAREFOOT Sauvignon Blanc 750 ml

BAREFOOT

Sauvignon Blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.4
z 12 opinii
HOME RUN Chardonnay 750 ml

HOME RUN

Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
LANDGRAF HESSEN Riesling 750 ml

LANDGRAF HESSEN

Riesling

750 ml
73,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
FINCA FANYA Viura 750 ml

FINCA FANYA

Viura

750 ml
26,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 51 opinii
CORTE VIGNA Chardonnay 750 ml

CORTE VIGNA

Chardonnay

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
GRAPE GURU Bianco 750 ml

GRAPE GURU

Bianco

750 ml
47,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
KUMALA Chenin Blanc Reserva 750 ml

KUMALA

Chenin Blanc Reserva

750 ml
46,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.5
z 27 opinii
KUMALA Chenin Blanc 750 ml

KUMALA

Chenin Blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
GENESIS Białe 750 ml

GENESIS

Białe

750 ml
59,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FAKTORIA WIN Sangiovese InBianco 750 ml

FAKTORIA WIN

Sangiovese InBianco

750 ml
57,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena42,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
TIERRA AUFERA Sauvignon Blanc 750 ml

TIERRA AUFERA

Sauvignon Blanc

750 ml
34,33 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena25,75 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
LOVELLI Bianco 750 ml

LOVELLI

Bianco

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FINCA FANYA

4.8
z 22 opinii
FINCA FANYA Tempranillo 750 ml

FINCA FANYA

Tempranillo

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store