Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Odświeżanie powietrza
Automatyczne
AIR WICK Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml
Odświeżacz powietrza Musujące Rose z Maliną   wkład Freshmatic Life Scents AIR WICK 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

AIR WICK Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml

250 ml
AIR WICK

Cena18,69 zł
74,76 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odkryj wyjątkowy zapach delikatnych, świeżych nut musującego rosé wzbogaconych soczystą słodyczą malin. Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.


Cechy

70 dni świeżości*

* w oparciu o najniższy poziom intensywności urządzenia Air Wick


AIR WICK Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.02.2027
Dostępne warianty
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Irina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0
Boguś
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,76 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
Marka:
AIR WICK
EAN:
5900627062618
Cena za kg:
74,76 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
AIR WICK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
EAN:
5900627062618

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym grupy Reckitt.


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

płomieńBrak hasła ostrzegawczego

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawiera Citronellol Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. UFI: H0G4-D042-600U-SC1P


Informacje producenta

Marka

Air Wick


Marka standaryzowana

MarkaAir Wick

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Odkryj wyjątkowy zapach delikatnych, świeżych nut musującego rosé wzbogaconych soczystą słodyczą malin. Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.


Dodatkowe informacje

Dodatkowa informacja o składnikach: www.rbeuroinfo.com www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Functional Name Wkład do automatycznego odświeżacza

Variant musujące rosé z maliną

Produkty z kategorii Automatyczne

4.8
z 4 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 3 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 17 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Zapas do automatycznego odświeżacza powietrza - Romantic Vanilla 269 ml

GLADE

Zapas do automatycznego odświeżacza powietrza - Romantic Vanilla

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
4.8
z 4 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 2x20ml 20 ml

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 2x20ml

20 ml
749,50 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.9
z 18 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 6 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 7 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
4.9
z 16 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 5 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 4 opinii
GLADE Automatyczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 269ml 269 ml

GLADE

Automatyczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 269ml

269 ml
124,50 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
GLADE Automatyczny Odświeżacz powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 269ml 269 ml

GLADE

Automatyczny Odświeżacz powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 269ml

269 ml
124,50 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
AIR WICK Active Fresh Odświeżacz automatyczny z wkładem Białe Kwiaty/Jasmine Bouquet 228 ml 1 szt

AIR WICK Active Fresh

Odświeżacz automatyczny z wkładem Białe Kwiaty/Jasmine Bouquet 228 ml

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

Produkty marki AIR WICK

5.0
z 13 opinii
AIR WICK Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml 237 ml

AIR WICK

Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml

237 ml
75,91 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
AIR WICK Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 18 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 6 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml 250� ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 7 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
4.9
z 16 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
AIR WICK Active Fresh Odświeżacz automatyczny z wkładem Białe Kwiaty/Jasmine Bouquet 228 ml 1 szt

AIR WICK Active Fresh

Odświeżacz automatyczny z wkładem Białe Kwiaty/Jasmine Bouquet 228 ml

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 18 opinii
AIR WICK Aeromist Odświeżacz powietrza w sprayu Rześki Potok 300 ml

AIR WICK Aeromist

Odświeżacz powietrza w sprayu Rześki Potok

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store