Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Odświeżanie powietrza
Automatyczne
AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml
Odświeżacz powietrza wkład Magnolia i Kwiat Wiśni AIR WICK 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml

250 ml
AIR WICK

Cena18,69 zł
74,76 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i odkryj najpiękniejsze zapachy japońskich ogrodów dzięki nastrojowej kompozycji kwiatów wiśni i magnolii.


Cechy

x5 siła neutralizacji brzydkich zapachów*

zawiera naturalne olejki eteryczne

aż do 70 dni świeżości**

*Neutralizuje 5 najtrudniejszych domowych zapachów: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta

**W oparciu o najniższy poziom intensywności zapachu


AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.01.2028
Dostępne warianty
AIR WICK Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Extra zapach.najlepszy
04.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
WOJCIECH
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Yanina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2025
0
0
Irina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,76 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
Marka:
AIR WICK
EAN:
5011417541807
Cena za kg:
74,76 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
AIR WICK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
EAN:
5011417541807

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym grupy Reckitt Benckiser.


Regulacje CLP

płomieńNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności i instrukcją, którą zachowaj. ZAWSZE KIERUJ URZĄDZENIE Z DALA OD TWARZY. Podczas wkładania baterii lub przesuwania przełącznika możesz usłyszeć dźwięk, gdy urządzenie resetuje swój mechanizm. Urządzenie będzie rozpylać 15 sekund po przestawieniu przełącznika na dowolne z 3 ustawień intensywności. OSTRZEŻENIE: PRZED UŻYCIEM PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ TEKST DOTYCZĄCY BEZPIECZEŃSTWA I ŚRODKÓW OSTRZEGAWCZYCH. Środki ostrożności dotyczące użytkowania: Przed włożeniem wkładu sprawdź, czy automatyczny przełącznik urządzenia znajduje się w pozycji OFF. Skieruj urządzenie z dala od twarzy przed włączeniem, urządzenie automatycznie zacznie działać po 15 sekundach. Ze względów bezpieczeństwa należy dokładnie przestrzegać instrukcji użytkowania dostarczonych z urządzeniem Freshmatic. UWAGA: Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Rozmyślne nadużycie przez świadome wytwarzanie wysokich stężeń i wdychanie zawartości może być szkodliwe lub śmiertelne. Nie wdychać aerozolu. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Ekstremalne temperatury mogą wystąpić w samochodach, okolicach piekarników i kominków. Air Wick Automatyczny odświeżacz powietrza o zapachu Magnolii & Kwiatu Wiśni. Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Zawiera Linalool, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamal. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.


Informacje producenta

Marka

Air Wick


Marka standaryzowana

MarkaAir Wick

Opis produktu

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i odkryj najpiękniejsze zapachy japońskich ogrodów dzięki nastrojowej kompozycji kwiatów wiśni i magnolii.


Dodatkowe informacje

Dodatkowa informacja o składnikach: www.rbeuroinfo.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Automatyczny odświeżacz powietrza

Wariant magnolia & kwiat wiśni

Produkty z kategorii Automatyczne

5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
4.9
z 18 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 7 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 16 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 6 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 5 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 3 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 17 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Zapas do automatycznego odświeżacza powietrza - Romantic Vanilla 269 ml

GLADE

Zapas do automatycznego odświeżacza powietrza - Romantic Vanilla

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
4.8
z 4 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 2x20ml 20 ml

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 2x20ml

20 ml
749,50 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
GLADE Automatyczny Odświeżacz powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 269ml 269 ml

GLADE

Automatyczny Odświeżacz powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 269ml

269 ml
124,50 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 4 opinii
GLADE Automatyczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 269ml 269 ml

GLADE

Automatyczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 269ml

269 ml
124,50 zł/l
Cena33,49 zł
Do koszyka
AIR WICK Active Fresh Odświeżacz automatyczny z wkładem Białe Kwiaty/Jasmine Bouquet 228 ml 1 szt

AIR WICK Active Fresh

Odświeżacz automatyczny z wkładem Białe Kwiaty/Jasmine Bouquet 228 ml

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

Produkty marki AIR WICK

5.0
z 13 opinii
AIR WICK Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml 237 ml

AIR WICK

Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml

237 ml
75,91 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
4.9
z 18 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 7 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 6 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 5 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Musujące Rose z Maliną 250ml

250 ml
74,76 zł/l
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
AIR WICK Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml

19 ml
1104,74 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
AIR WICK Active Fresh Odświeżacz automatyczny z wkładem Białe Kwiaty/Jasmine Bouquet 228 ml 1 szt

AIR WICK Active Fresh

Odświeżacz automatyczny z wkładem Białe Kwiaty/Jasmine Bouquet 228 ml

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 18 opinii
AIR WICK Aeromist Odświeżacz powietrza w sprayu Rześki Potok 300 ml

AIR WICK Aeromist

Odświeżacz powietrza w sprayu Rześki Potok

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store